Eladó jó állapotú panel lakás - Budapest XIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:49 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:7
- Erkély:Van
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Csikós Ilona
+36-(20)-957-3864
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK025301
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Panoráma, ami nem évül el – erkélyes lakás a XIII. kerület egyik legjobb utcájában
Budapest XIII. kerületének kiemelt részén kínálunk megvételre egy 49 m²-es, erkélyes panellakást, a 7. emeleten, valóban különleges adottságokkal.
Az ingatlan felújítandó állapotú, ami ebben az esetben nem kompromisszum, hanem lehetőség: az új tulajdonos saját igényeire formálhatja, miközben az egyik legfontosabb érték már adott – a páratlan panoráma.
A nappaliból és a hálószobából is szabad kilátás nyílik a Margit-szigetre és a budai hegyekre, ami ritka kombináció ezen a környéken.
Elrendezés:
nagy nappali panorámás ablakkal
külön hálószoba, közvetlen kijárattal a kb. 3 M²-es erkélyre
ablakos konyha (belső udvarra néz)
fürdőszoba
külön WC
közlekedő
A fűtés távfűtés, átalánydíjas, a víz- és villanyfogyasztás egyedi mérés alapján történik.
A társasház rendezett, jó műszaki állapotú, a lift néhány éve teljes cserén esett át.
Ez az ingatlan nem pillanatnyi trend, hanem hosszú távú érték – akár saját célra, akár befektetésként.
Az ingatlan 5 legfontosabb előnye:
- Valódi panoráma a Margit-szigetre és a budai hegyekre – nappaliból és hálóból is
- Kiváló lokáció a XIII. kerület egyik legjobb utcájában
- Erkély, ami ténylegesen használható
- Jól alakítható alaprajz, külön hálóval és nappalival
- Rendezett társasház, felújított lifttel
Kinek ajánlom?
Befektetőknek
Panorámás lakás a XIII. kerületben olyan paraméterekkel, amelyek mindig keresettek: jó emelet, erkély, külön szobák, kiváló közlekedés. Felújítás után magas bérleti díjon, gyorsan kiadható, stabil hozammal. Itt nem a kompromisszumot, hanem az értéknövelést vásárolja meg.
Első lakást vásárlóknak
Ez az a lakás, ahol az első reggeli kávé nem egy szomszéd falára néz. a felújítandó állapot lehetőséget ad arra, hogy saját ízlésére szabja, miközben a környék, a panoráma és az erkély már most is élhető, szerethető otthont ígér.
Külön nappali és háló, átgondolt elrendezés, nyugodt környék, jó infrastruktúra. a panoráma nemcsak látvány, hanem térérzet és levegő. Olyan alap, amelyre hosszú távra tervezhető otthon építhető.
Kérdéseivel és megtekintéssel kapcsolatban várom hívását!
***
Jó időzítéssel milliókat nyerhet az ingatlanvásárláson! Segítünk.
CSOK+? Babaváró támogatás? Ne bízza a véletlenre, lépjen MOST!
Hitelre van szüksége? Független pénzügyi ügyintézőnk a legkedvezőbb lehetőséget kínálja Önnek.
Ügyvédet sem kell keresnie. Ingatlan ügyekben jártas, profi ügyvédünk képviseli az adásvétel során.
Energetikai tanúsítványok készítését is vállaljuk. Rendelje meg nálunk!
Referencia szám: lk025301 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi jó állapotú 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 77900000 Ft és mivel az alapterülete 49 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1589796 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Csikós Ilona összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House József körút összes hirdetése között is.

