Eladó újszerű állapotú panel lakás - Budapest XXI. kerület (23739785)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XXI. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:63 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:5 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:3
  • Csatorna:nincs megadva
  • Közös költség:10 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Dávid Anikó
Dávid Anikó
+36-(20)-369-8707
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó egy 63 m²-es, napfényes, 3. emeleti, erkélyes, panorámás...

Eladó egy 63 m²-es, napfényes, 3. emeleti, erkélyes, panorámás lakás Budapest XXI. kerületében, a Krizantém utcában.

A lakás négy éve felújításon esett át, ennek során modern, műanyag, redőnyös és szúnyoghálós nyílászárók, valamint egy masszív, dekoratív biztonsági bejárati ajtó került beépítésre.

A távfűtésnek köszönhetően alacsony rezsivel fenntartható, télen is kellemes hőérzetet biztosít. a délnyugati fekvésű szobában nagy teljesítményű klíma gondoskodik a nyári komfortérzetről, amely nyitott ajtók mellett az egész lakást képes hűteni.

A lakás praktikus elrendezésű, két tágas szobával rendelkezik, nagy beépített szekrényekkel és egy hosszú konyhai szekrénysorral, így bőséges tárolóhelyet biztosít. a pincében zárható tárolóhelyiség is tartozik az ingatlanhoz.

A társasház karbantartott, rendezett, felújítási alapot képező megtakarítással rendelkezik. a környék biztonságos, nyugodt, jó lakóközösséggel, a tömegközlekedés pedig kiválóan elérhető.

Ideális választás lehet azoknak, akik világos, jól karbantartott lakást keresnek jó infrastruktúrával rendelkező, élhető környezetben. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XXI. kerületi újszerű állapotú 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XXI. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 66500000 Ft és mivel az alapterülete 63 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1055556 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dávid Anikó összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal