megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:5 hónapja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XXI. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:72 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:nincs megadva
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Közös költség:21 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Rózsa Magdolna
Rózsa Magdolna
+36-(70)-606-2067
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

2+2 szobás, nagyméretű panellakás Csepel központjában


A XXI. kerületben, Csepel-Belvárosban kínáluk megvételre egy 72 m2-es, 2+2 félszobás, erkélyes, kiváló elrendezésű panellakást

A házban  zajlanak a felújítási munkálatok, korábban a lift felújítása, majd a lépcsőházi ablakok cseréje már megtörtént, a ház szigetelése folyamatban van.

A lakás K-NY-i fekvésű, a két nagyobb szoba helyezkedik el a Nyugati oldalon, ezért oda kora délutántól napnyugtáig besüt a nap.
Felújítandó állapotú a lakás, az egyedi mérős radiátorok újak, melyeket a panelprogram keretén belül cseréltek ki.

Központi elhelyezkedésének köszönhetően minden megtalálható a közelben, ami a hétköznapi életet megkönnyíti.
Csepel pláza, Óvoda, Iskola, játszóterek, parkok, több bevásárlási lehetőség.  

Közlekedés szempontjából is remek választás, a hév megálló, valamint több buszmegálló is található néhány percre a háztól.

Ajánlom a lakást mindazoknak, akik nem ijednek meg a felújítási munkálatoktól, olyan lakást keresnek, ami nagy méretű, jó ár-érték arányban van, jó a tájolása és az elhelyezkedése, kiváló alap arra, hogy teljes egészében saját ízlésükre formálják.

A lakás rövid időn belül költözhető!

Irányára: 62. 900. 000 Ft Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest XXI. kerületi felújítandó panel lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XXI. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 62 900 000 HUF és mivel az alapterülete 72 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 873 611 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Rózsa Magdolna összes hirdetése között, vagy akár a/az Egylet.hu összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal