Eladó felújított panel lakás - Gyöngyös (47245622)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Gyöngyös
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:60 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Tetőtéri:Nem
  • Kertkapcsolatos:Nem
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:Nincs
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Garázs (megvásárolható)
AzIngatlanod.hu Cseply...
+36-(30)-284-1670
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

ELADÓ 2+1 szobás, 60 m2-es felújított, földszinti, klímás laká...

Gyöngyösön – Ringsted utcában felújított 60 m2-es, 2+1 szobás, földszinti, klímás lakás eladó! ✨

Gyöngyös kedvelt déli városrészén, kínálok megvételre egy 60 m²-es, kiváló elosztású, földszinti lakást, rendezett, kis lakásszámú társasházban.

A földszinti elhelyezkedésnek köszönhetően nem kell emeletre járni, így minden korosztály számára kényelmes és praktikus választás.
☀️ Déli, észak-nyugati fekvésnek köszönhetően egész nap kellemes fényviszonyokat biztosít, a lakás könnyen átszellőztethető.

Elosztás:
2 + 1 fél szoba, 60 m2.
Zuhanyzós fürdőszoba, külön wc.
Jól bútorozható helyiségek.

Kilátás:
✔️ Parkra néző.
✔️ Utcai nézetű.

Egyedi gázmérő óra.
Kedvező fenntartási költségek, alacsony rezsi.
❄️ Klímával felszerelt, így nyáron is kellemes hőmérséklet biztosított.

✅ Otthon Start Programra alkalmas lakás!

Opcionálisan garázs is vásárolható a lakáshoz, ami külön megegyezés tárgyát képezi,
az ár nem tartalmazza!

További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez várom hívásod! (Hivatkozási szám: m127043) FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Gyöngyösi felújított 2 egész és 1 fél szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Gyöngyös oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 36499000 Ft és mivel az alapterülete 60 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 608317 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a AzIngatlanod.hu Cseplye Ágnes független ingatlankö összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal