Eladó részlegesen felújított panel lakás - Gyula
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Gyula
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:43 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2

Rotár Marianna
+36-(70)-601-6081
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
RITKA LEHETŐSÉG GYULÁN – FÖLDSZINTI LAKÁS A PARADICSOMBAN!
Ritka lehetőség gyulán – földszinti lakás a paradicsomban!
Szeretnél egy nyugodt, kényelmes otthont Gyula egyik legkedveltebb részén?
Most itt a lehetőség!
Eladó a közkedvelt Paradicsomi lakótelepen egy 43 m²-es, földszinti társasházi lakás, amely tökéletes választás lehet első otthonnak, befektetésnek vagy akár idősebbek számára is.
Miért fogod imádni?
✔️ Földszinti kialakítás – nincs lépcsőzés
✔️ Praktikus elosztás: 1 szoba + 1 félszoba
✔️ Nagyméretű étkezős konyha – a lakás igazi központja
✔️ Modernizált nyílászárók – csendesebb, energiatakarékosabb otthon
✔️ Tehermentes, gyorsan költözhető
✔️ Csendes, parkosított, rendezett környezet
✔️ Boltok, buszmegálló, iskola, óvoda a közelben
Reggeli kávé nyugodt környezetben, kényelmes földszinti életérzés, remek szomszédság – ez a lakás nemcsak ingatlan, hanem egy élhető otthon!
Az ilyen földszinti lakások a Paradicsomban nagyon gyorsan elkelnek!
Ne maradj le róla – érdeklődj még ma privát üzenetben vagy telefonon! (Hivatkozási szám: m126984) FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Gyulai részlegesen felújított 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Gyula oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 27750000 Ft és mivel az alapterülete 43 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 645349 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Rotár Marianna összes hirdetése között, vagy akár a/az MileStone Ingatlaniroda összes hirdetése között is.