Eladó jó állapotú panel lakás - Kaposvár (47283775)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kaposvár
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:61 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2 + 2 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:4 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:10 700 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Teller Balázs Tibor
Teller Balázs Tibor
+36-(70)-633-3423
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

1. EMELETI AMERIKAI-KONYHA NAPPALIS ERKÉLYES PANELLAKÁS

Kizárólag a teller ingatlanközvetítő IRODÁNÁL!
A teller Ingatlanközvetítő iroda eladásra kínál Kaposváron a Búzavirág utcában egy átalakított, 1. emeleti, 61 m2-es, 1+ 2 félszobás + amerikai-konyha-nappalis, erkélyes, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárós, redőnyös, távfűtéses panellakást közös tárolóval.
Az ingatlan további jellemzői:
- átalakítás (konyhából lett egy szoba, és a nappaliba vitték be a konyhát),
- 2013-ban új víz és villanyvezetékek lettek cserélve a lakásban,
- 32 amper,
- Iskola, Óvoda a közelben,
- játszótér a ház mögött,
- boltok a közelben.

AZONNAL MEGTEKINTHETŐ!

Ha a hirdetett ingatlan felkeltette az érdeklődését akkor várom hívását.

További hasonló Ingatlanokat megtalálja a következő weboldalon:
https://telleringatlan. Hu/Elado_panellakas_Kaposvar/215900697/

Irányár: 43, 5 M Ft.
Teller Balázs
+36 70 633 3423
info@telleringatlan. Hu
Az Ingatlan azonosítója: 788. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Kaposvári jó állapotú 2 egész és 2 fél szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Kaposvár oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 43500000 Ft és mivel az alapterülete 61 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 713115 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Teller Balázs Tibor összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal