Eladó átlagos állapotú panel lakás - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:86 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:55 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:4
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Berényi-Diós Dóra Brig...
+36-(30)-619-8837
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK031592
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Szeged, Eladó átlagos állapotú panel lakás - Szeged
Eladó 3 szobás panellakás a Retek utcában kiváló közlekedéssel Eladó egy világos, 3 szobás, kihelyezett előterű panellakás a Retek utcában, a város egyik legkedveltebb, jól megközelíthető részén. a lakás a 4. emeleten található, lift segíti a kényelmes közlekedést, fűtését pedig távhő biztosítja. Parkolási lehetőség a lakás előtt. Az ingatlan felújítandó, így lehetőséget nyújt arra, hogy a következő tulajdonos saját ízlése szerint alakítsa otthonát. a bútorok igény szerint a vételár részét képezhetik, így akár azonnal költözhetővé válhat a lakás. a környék kiemelkedő előnye a kiváló tömegközlekedés, a boltok, iskolák és egyéb szolgáltatások közelsége, amelyek mind hozzájárulnak a kényelmes, praktikus mindennapokhoz. Ez az ingatlan tökéletes választás családoknak vagy befektetőknek, akik szeretnének egy saját stílusuk szerint kialakított otthont a város egyik jó helyén. Ha felkeltette az érdeklődését keressen bizalommal.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Várom hívását a tárgyi ingatlannal kapcsolatban. Amennyiben éppen ügyfelekkel foglalkozom, akkor 4 órán belül visszahívom Önt!
Rendelkezésére állok a Duna House teljes ingatlankínálatával kapcsolatban is!
Berényi-Diós Dóra +3630/619-8837
Referencia szám: lk031592 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó szegedi átlagos állapotú 3 szobás panel lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szeged oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 55 000 000 HUF és mivel az alapterülete 55 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 000 000 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Berényi-Diós Dóra Brigitta összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Szeged_Petőfi Sándor sgt összes hirdetése között is.

