Eladó felújított panel lakás - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:35 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Magánszemély
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1 + 1 fél
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:5 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Tetőtéri:Nem
- Kertkapcsolatos:Nem
- Hányadik emeleti:4
- Erkély:Nincs
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Házközponti
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Dr. Göröcs Katalin
+36-(70)-967-2882
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Eladó felújított panel lakás - Szeged
Eladásra kínálunk egy 35 m²-es, felújított 4. emeleti lakást Szegeden az Ipoly soron, amely nem zárószinti, így nyugodt és kényelmes választás lehet akár saját részre, akár befektetésnek is.
A lakás rendkívül jó, frekventált helyen található, kiváló közlekedési lehetőségekkel: troli-, villamos- és buszmegállók egyaránt a közelben elérhetők, így a város bármely pontja könnyedén megközelíthető.
A mindennapi bevásárlás szempontjából is ideális az elhelyezkedés, hiszen gyalogos távolságra megtalálható Tesco, Aldi, Penny, Lidl valamint több kisebb bolt és üzlet is.
A közelben egy park is helyet kapott, amely tökéletes futásra, sétára vagy egyéb szabadidős tevékenységekre és egy tó is található a környéken, ami kellemes kikapcsolódási lehetőséget biztosít.
A parkolás a lakás előtt ingyenesen megoldható, a környéken pedig bőven rendelkezésre állnak szabad parkolóhelyek.
A lakás elhelyezkedése és adottságai miatt remek választás lehet fiataloknak, egyedülállóknak vagy befektetők számára is. a lakásban a villany- és vízvezetékek cseréje megtörtént.
Ár: 40. 000. 000Ft FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Szegedi felújított 1 egész és 1 fél szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szeged oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 40000000 Ft és mivel az alapterülete 35 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1142857 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dr. Göröcs Katalin összes hirdetése között.

