Eladó jó állapotú panel lakás - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:64 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Rácz Mariann
+36-(30)-275-3713
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK060742
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Szeged, Eladó jó állapotú panel lakás - Szeged
Napfényes, tágas lakás Szeged felsővároson – azonnal költözhető ÁLLAPOTBAN!
Szeged Felsőváros egyik kedvelt utcájában, a Retek utcában kínálunk megvételre egy 64 m²-es, 2, 5 szobás, 3. emeleti lakást, amely kiváló választás lehet családoknak, pároknak vagy akár befektetés céljára is.
Az ingatlan egy szigetelt, panelprogramban részt vett épületben található, így a fenntartási költségek kedvezőek. a lakás DK-i tájolásának köszönhetően rendkívül világos, napfényes, kellemes életteret biztosít egész nap.
A komfortot növeli a klímával felszerelt helyiség, valamint az, hogy a lakás jó állapotú, így nagyobb felújítást nem igényel – akár azonnal költözhető.
Főbb jellemzők:
64 m²-es, 2, 5 szobás elrendezés
emeleti, világos lakás
panelprogramos, szigetelt épület
alacsony rezsiköltség
DK-i fekvés, egész napos természetes fény
klíma
loggia
kamra
külön előtér (kb. 4 M²)
közös folyosói tároló
tehermentes, gyorsan birtokba vehető
Elhelyezkedése kiemelkedő: a tömegközlekedés közvetlenül az épület előtt elérhető, boltok, iskola, óvoda néhány perc sétára található, a belváros pedig gyorsan megközelíthető.
Ez a lakás kiváló lehetőség mindazok számára, akik egy jól élhető, világos és azonnal használható otthont keresnek Szeged frekventált részén.
Ne maradjon le róla – hívjon bizalommal és tekintse meg személyesen! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Szegedi jó állapotú 2 egész és 1 fél szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szeged oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 56500000 Ft és mivel az alapterülete 64 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 882812 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Rácz Mariann összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Szeged, Brüsszeli körút összes hirdetése között is.

