Eladó jó állapotú panel lakás - Szigetszentmiklós
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:5 hónapja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szigetszentmiklós
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:56 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:4 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:4
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Közös költség:16 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Apolzan Magdalena
+36-(70)-908-1990
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
ELADÓ LAKÁS SZIGETSZENTMIKLÓS KÖZPONTJÁBAN! Szeretne kertváro...
Eladó lakás Szigetszentmiklós KÖZPONTJÁBAN!
Szeretne kertvárosi környezetben élni, ahol mindent megtalál, ami a mindennapi élethez kell? Szeretne csendes, nyugodt környéken élni, ahol a társasházban nincsenek zajos szomszédok? Szeretne egy egy központi helyen található, szuper lakásba hazatérni esténként? Ha a válasza igen, meg is találta a tökéletes otthont.
Eladásra kínálok Szigetszentmiklós abszolút központjában, a Deák Ferenc utcában, egy 56 nm -es, két és fél szobás lakást.
A lakás a 4. emeleten található, kilátással a parkra és az utcára. a lakásban amerikai konyhás nappali került kialakításra, gépekkel felszerelve (hűtő, mosógép, mosogatógép,
tűzhely) kerül eladásra. Továbbá a lakás külön wc helyiségből, fürdőszobából, gyermekszobából, hálószobából és közlekedőből áll.
A fa nyílászárókon redőnyök és szúnyoghálók vannak felszerelve. Fűtése házközponti, a meleg vizet villanybojler szolgáltatja. a nappaliban és a nagyobbik hálóban hűtő-fűtő klímaberendezés található.
Burkolatai a szobákban laminált parketta és padlószőnyeg, a konyhában, a fürdőszobában, és a közlekedőben kerámia lap burkolat.
A környéket tekintve ideális választás családoknak, pároknak és egyedülállóknak is. Séta távolságra több bank, élelmiszerüzlet, óvodák, iskolák, gyógyszertárak, szolgáltató egységek találhatók.
A tömegközlekedés kiváló: hév, távolsági busz, helyi busz áll rendelkezésre. Budapest és az M0-és autópálya pár perc alatt elérhető.
VÁROM megtisztelő HÍVÁSÁT!
FINANSZÍROZÁS:
Nálunk mindent egy helyen intézhet:
- hivatalos ingatlanközvetítés;
- szakszerű jogi képviselet;
- profi csok-plusz, és hitelügyintézés: 16 Bank, több mint 100 konstrukció;
A részletes adatvédelmi tájékoztató folyamatosan elérhető honlapunkon. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó szigetszentmiklósi jó állapotú 2 egész és 1 fél szobás panel lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szigetszentmiklós oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 52 000 000 HUF és mivel az alapterülete 56 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 928 571 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Apolzan Magdalena összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

