Eladó jó állapotú panel lakás - Szombathely
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:50 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szombathely
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:64 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Binder Zoltán
+36-(20)-411-8783
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK092894
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Szombathely
Eladó 64 nm -es, erkélyes lakás Oladon, a Nagy László utcában!
Eladásra kínálunk a Nagy László utcában egy folyamatosan csinosítgatott, 64 nm -es, erkélyes, remek elosztású lakást.
Az ingatlan 1+2 félszobás kialakításának köszönhetően ideális családoknak, pároknak vagy akár befektetésnek is. a lakás jó fényviszonyokkal rendelkezik, ennek köszönhetően egész nap világos, barátságos hangulatú. Fűtést a távhő szolgáltatja.
A tágas nappali kényelmes életteret biztosít, a külön nyíló félszobák pedig jól használhatók hálószobának, gyerekszobának vagy dolgozószobának.
Az erkély kellemes kikapcsolódási lehetőséget nyújt.
Extra: lakáson belüli kamera rendszer. Tárolásra alkalmas, saját pince tartozik az ingatlanhoz. a környék csendes, mégis jól ellátott, a közelben megtalálhatóak üzletek, iskola, orvosi rendelő, tömegközlekedés és egyéb szolgáltatások.
Jöjjön, nézzük meg együtt! További információért és megtekintés miatt keressen bizalommal. +36 20 411 8783 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó szombathelyi jó állapotú 2 egész és 1 fél szobás panel lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szombathely oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 56 500 000 HUF és mivel az alapterülete 64 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 882 812 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Binder Zoltán összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Szombathely, Kiskar utca összes hirdetése között is.

