Eladó részlegesen felújított ház - Bokod
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Bokod
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:89 m2
- Telekterület:400 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Részlegesen felújított
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Vegyes tüzelésű kazán
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Tóth Linda
+36-(70)-277-4770
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Sorház, Bokod, 6. utca, 89nm, 47000000 Ft
Bokodon, a lakótelepen eladó sorházi lakás! Az egyik legkedveltebb, szélső ingatlan.
Bokod falusi CSOK-os település!
Az ingatlanhoz garázs is tartozik, szélső elhelyezkedésének köszönhetően az udvar nem csak a lakáson keresztül közelíthető meg.
Elrendezése jelenleg 2 nagy és egy kisebb külön nyíló szoba, nagy konyha és étkező, egy tágas közlekedő illetve a fürdőszoba, melytől az illemhelyiség külön lett kialakítva. a hétköznapi családi élettérnek most is tökéletesen megfelelhet, illetve jól alakítható is. a legnagyobb szobából közvetlen kert kapcsolatos. Egy fedett teraszra nyílik az erkélyajtó.
A tégla építésű ház tetőtere is igény szerint beépíthető.
Az ingatlan részlegesen felújításra került, de korszerűsítésre, igény szerint modernizálásra szorul.
Az ár irányár, a tehermentes ingatlan kifizetés után azonnal birtokba vehető.
Megtekinthető a hét bármely napján, előzetes egyeztetést követően.
A bokodi lakótelep kedvelt része a községnek, Környe és Oroszlány felől is könnyen megközelíthető. a Bokodi Tó néhány perces sétával elérhető a lakástól.
Az ingatlantól párszáz méterre található buszmegálló.
Bokod Komárom Esztergom v. Megyében az Oroszlányi járáshoz tartozik. Lakossága kb. 2000 Fő.
A községben megtalálható bölcsőde, óvoda és iskola is. Kisbolt, orvosi ellátás és posta is működik a településen.
Garantáltan jó választás, ha egy nyugodt de mégis központi helyen lévő települést keresel. a térségben a munkalehetőség is adott!
Gyere el, és nézd meg, hogy el tudnád e képzelni az életed itt! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Bokodi részlegesen felújított 3 szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Bokod oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 47000000 Ft és mivel az alapterülete 89 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 528090 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tóth Linda összes hirdetése között.

