megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Bázakerettye
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:48 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Komfortos
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:Nincs
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Nincs
  • Fűtés:Házközponti
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
András Jolán
András Jolán
+36-(70)-315-0223
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Tégla lakás, Bázakerettye, Nincs megadva, 48nm, 1450000...


Zala megyében, a horvát és szlovén határ közelében, Lentitől 25 km-re, Letenyétől 13 km-re fekvő Bázakerettyén vált eladóvá a fotókon látható társasházi lakás, amely a tégla építésű, 12 lakásos ház földszintjén helyezkedik el.
A kis lakás hasznos alapterülete 48 m2, amelyben egy közlekedőt, két szobát, konyhát, egy kis tárolót/kamrát, valamint zuhanyzós fürdőszobát találunk. A nagyobbik szobából egy kis franciaerkély nyílik. A lakás felújításra szorul, de jelen állapotában is lakható, a szobák fa parkettával, az egyéb helyiségek járólappal burkoltak. A fűtés gázkonvektorokkal megoldott, a lakás külön mérőórákkal rendelkezik. A közös költség alacsony, 7 ezer forint havonta.
A közösen használt helyiségeken túl, a lakás tartozéka egy 5 m2-es zárható, pinceszinten található tároló is.
Ideális lehet fiatalok részére első lakásként, illetve az idősebb korosztály számára is megfelelő kényelmet biztosíthat.
A társasház a település csendes, madárcsicsergős részén található, a közelben étterem, abc, posta áll rendelkezésre.

Bázakerettye távol a nagyvárosok zajától, gyönyörű zöld környezetben fekvő település, ahol strandfürdő, túraútvonalak, erdei kisvasút áll a pihenés, szórakozás szolgálatában.
A község közelében található a Budafapusztai arborétum, amely az év nagy részében látogatható, elbűvölő kirándulóhely. A szomszéd településen található a horgászás szerelmeseinek, a közelben fekvő Vétyemi ősbükkös pedig a túrázást kedvelőknek nyújt kellemes szórakozási lehetőséget.
(A fotókon látható bútorzat nem képezi a vételár részét. Az alaprajz tájékoztatú jellegű, nem méretarányos.)

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, várom megtisztelő hívását. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó bázakerettyei felújítandó 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Bázakerettye oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 14 500 000 HUF és mivel az alapterülete 48 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 302 083 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a András Jolán összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal