Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest I. kerület (65917733)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest I. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:117 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:Félemelet
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Kosik Henrietta
Kosik Henrietta
+36-(30)-842-0009
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK056082
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 1. ker.


Prémium minőségben felújított, különleges adottságú ingatlan eladó a Gellért-hegyen!

A két külön bejáratú ingatlan külön és egyben is megvásárolható, igény szerint pedig könnyedén egybenyitható.
A nagyobb egység kényelmes otthonként funkcionálhat, míg a kisebb ideális lehet irodának, rendelőnek vagy akár külön kiadható apartmanként is.
Az ingatlanhoz rendezett kertkapcsolat tartozik, amely kellemes, nyugodt környezetet biztosít a mindennapokhoz.

A teljes felújítás során kiemelt figyelmet kapott a műszaki tartalom és a komfortérzet: teljes elektromos- és gépészeti hálózatcsere padlófűtés hűtőfűtő klíma háromrétegű nyílászárók okosotthon rendszer (világítás, fűtés és klíma vezérlés)
Az ingatlanok valódi fa parkettával, prémium burkolatokkal és igényes felületekkel készültek.
A teljes padlószerkezet megújult: új hőszigetelés, aljzatbeton és esztrich réteg került kialakításra, amelyre padlófűtés és prémium burkolatok kerültek. Ennek köszönhetően a lakások hőérzete egyenletes és komfortos, a hideg padlóérzet teljesen megszűnt.

A burkolatok, fürdőszobák és WC-k már elkészültek, jelenleg az utolsó befejező munkák zajlanak (konyha, kert, festés, üvegkorlát).

Az ingatlanhoz a garázs 10 000 000Ft ami csak egyben eladó.

Várom megtisztelő hívását.

Referencia szám: lk056082 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest I. kerületi újszerű állapotú 4 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest I. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 239000000 HUF és mivel az alapterülete 117 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2042735 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kosik Henrietta összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Dunaharaszti összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal