megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest II. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:106 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:5 szintes
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:Van
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Utcán (fizetős)
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:Akadálymentesített
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Monostori Szilvia
Monostori Szilvia
+36-(30)-515-7825
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Mammut mellett, erkélyes polgári lakás – azonnal költözhető A ...


Mammut mellett, erkélyes polgári lakás – azonnal költözhető
A II. kerület egyik legpraktikusabb pontján, közvetlenül a Mammut mellett, a Retek utcában eladó ez az első emeleti, tágas terekkel rendelkező polgári lakás.

A nagy belmagasság, az eredeti fa ajtók és nyílászárók, a világos szobák és a jól használható alaprajz adják meg azt a hangulatot, amit egy új építésű lakásból nem lehet elővenni. A lakás jelenlegi állapotában azonnal költözhető, ugyanakkor igény szerint szépen tovább modernizálható.

A nappali mellett két nagy hálószoba található, amelyek közül az egyik erkélykapcsolatos. A különálló, nagy étkezőkonyha kamrával rendelkezik, a fürdőszobában kád is kialakítható, a wc pedig külön helyiségben van.

A nyílászárók cseréje megtörtént, ezért becsukott ablakok mellett a lakásban sokkal kevésbé érződik a környék városi pezsgése. A Mammut, a Széll Kálmán tér, a 4–6-os villamos, üzletek, piac, éttermek, óvoda és iskola mind néhány perc alatt elérhetők.

Ez nem egy steril dobozlakás, hanem egy valódi budai otthon: nagyvonalú terekkel, erős lokációval és olyan adottságokkal, amelyekben most is jó élni, később pedig még több lehetőség van.
Bővebb információért híjon, tájékoztatom! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 139 000 000 HUF és mivel az alapterülete 106 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 311 321 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Monostori Szilvia összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal