Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest II. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest II. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:138 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:4
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Házközponti
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:C
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
***PRÉMiUM minőségű elegáns nappali+ két hálószobás OTTHON****Budapest, Fillér utca környéke Budapest egyik legértékesebb és legkeresettebb lakóövezete a ll. kerületben. a környék egyensúlyt teremt a budai zöldövezeti nyugalom és a városi nyüzsgés között. a Széll Kálmán tér és a Mammut bevásárlóközpontok mindössze pár perc alatt elérhetőek, így a 2- es metró és a 4-6-os villamos is karnyújtásnyira van. a Fény utcai piac, számos prémium élelmiszerbolt, gyógyszertár, orvosi rendelő és neves oktatási intézmény (óvodák, iskolák) található a közvetlen közelben. Az 1960 -as években épült ötszintes társasház tipikus budai, a korszakra jellemző modernista stílusú. Rendezett, szép állapotú ház, stabil anyagi háttérrel. a lakás zárt lépcsőházból nyílik. a 138 m2-es sarok lakás tágas elegáns előtérből, nappaliból, két hálószobából, konyhából étkezőből, fürdőből, külön wc-ből, kamrából beépített lodzsából áll! Tágas, fényárban úszó terek, kiváló elrendezés jellemzi. Jól alakítható, akár négyszobássá alakítható. Ez a letisztult eleganciát képviselő lakás 2023-ban teljeskörű felújításon esett át! a képeken látható bútorok, gépek az ár részét képezik! Önnek nincs más dolga, csak beköltözni, vagy akár azonnal kiadni. Irányár: Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 269000000 Ft és mivel az alapterülete 138 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1949275 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Láng Péter összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Szentendre - Az ingatlanos összes hirdetése között is.

