Eladó új építésű lakás - Budapest II. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:20 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest II. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:66 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Elektromos
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:ÉNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:A+++
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Kosik Henrietta
+36-(30)-842-0009
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK051147
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Időtálló elegancia a természet ölelésében modern, napfényes otthon kiváló befektetési lehetőséggel!
Keresi a tökéletes egyensúlyt a városi kényelem, a zöldövezeti nyugalom
és egy értékálló befektetés között? Eladásra kínálunk egy exkluzív, 17 lakásos épületben található, páratlanul napfényes otthonokat.
Ez az ingatlan azoknak a tudatos vásárlóknak készült, akik értékelik a modern, időtálló stílust, a kristálytiszta levegőt és a csendes környezetet, ugyanakkor fontos számukra a kompromisszummentes minőség és a kiváló közlekedés. a jelenlegi, rendkívül kedvező árazásnak köszönhetően a lakás nem csupán tökéletes otthon, de kiemelkedő befektetési lehetőség is!
A lakás alapadatai:
Elhelyezkedése: földszint
Alapterület: 66 m2
Szobák: 2 és fél
Amerikai konyhás: igen
Erkély/terasz: a lakáshoz tartozik egy a nappaliból megközelíthető 4 m2-es, felülről nyitott, 3 oldalfalán pedig zárt terasz.
Fekvése: zöldre néz
Ébredjen madárcsicsergésre és élvezze a jó levegőt minden nap! Bár az ingatlan a város zajától elzárt, nyugodt zöldövezetben található, a közlekedés és az infrastruktúra kiváló.
Tömegközlekedés: a 65-ös busz megállója mindössze 1 perc sétatávolságra található.
Ellátottság karnyújtásnyira: a mindennapi teendőkhöz a GoBuda, a Kolosy téri piac, valamint a környékbeli spar és dm nyújt kényelmes megoldást. Kisebb élelmiszerboltok és szaküzletek a Szépvölgyi út alsóbb szakaszain és a Folyondár utca környékén is könnyedén elérhetők.
Kivitelezés:
A téglaépítésű ház homlokzata 25 cm vastag szigetelést kapott, melyet elegáns, római travertin mészkő borítás tesz igazán lenyűgözővé. a kivitelezést a modern, letisztult dizájn és a kompromisszummentes, prémium anyaghasználat jellemzi. a hideg és meleg burkolatok, a szaniterek, a kapcsolók és a lámpák egyaránt a legmagasabb minőséget képviselik.
Gépészet:
A lakások teljesen önálló gépészettel rendelkeznek, ezért minden lakás összes közüzeme önálló elszámolás alatt áll. Gáz nincs az épületben.
Fűtés és hűtés: a kellemes hőmérsékletről 99%-os hatékonyságú, elektromos, többzónás padlófűtés, valamint fűtés-optimalizált klímaberendezések (H-tarfával! ) Gondoskodnak. a meleg vizet dupla víztartályos villanybojler biztosítja.
Nyílászárók: a kiváló szigetelést a 3 rétegű üvegezéssel ellátott külső műanyag nyílászárók garantálják. a biztonságról masszív fém bejárati ajtók, az eleganciáról pedig prémium beltéri ajtók gondoskodnak.
Konyha: Az ingatlan gépesített konyhával (sütő, főzőlap, mosogató, mosógép, mosogatógép), minőségi szaniterekkel és beépített világítással kerül átadásra. a konyha felszerelése az irányáron felül fizetendő.
További fontos információk és jogi háttér:
- a lakások hitelezhetőek
- minden lakáshoz tartozik egy 14 m²-es felszíni gépkocsibeálló, melynek ára a hirdetési áron felül 10 millió forint. Megvásárlása nem kötelező, így Ön dönthet arról, igényt tart-e rá!
Jogi státusz: a társasházzá alakítás jelenleg az utolsó fázisában tart. a lakások szintenként egy közös albetéthez tartoznak, a biztonságos tulajdonszerzést és használatot az erre vonatkozó ügyvédi megosztási szerződés garantálja.
Átadás: a megbízható, referenciákkal rendelkező kivitelező a szerződéskötést követően legkésőbb 90 napon belül kulcsrakészen átadja az ingatlant, de akár 30 napban is meg lehet állapodni.
Várom megtisztelő hívását.
Referencia szám: lk051147 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi új építésű 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 70 000 000 HUF és mivel az alapterülete 66 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 060 606 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kosik Henrietta összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Dunaharaszti összes hirdetése között is.

