Eladó jó állapotú lakás Budapest V. kerület
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | ||
| 82 900 000 HUF | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest V. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:46 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:25 000 Ft
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: M314999

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budapest 5. ker.
Lipótvárosban eladó, jó állapotú, galériás lakás gyönyörű házban!Budapest egyik legkeresettebb városrészében, Lipótvárosban, eladó egy 46 nm -es, első emeleti, jó állapotú lakás egy impozáns homlokzatú, liftes polgári épületben.
A lakás tágas teret kínál, a két nagy, zöld udvarra néző ablak nyugodt, természetes fényű életteret biztosít. a 6 nm -es galéria a magas belmagasságot kihasználva kényelmes háló- vagy dolgozórész kialakítására ad lehetőséget.
Az ingatlan tehermentes, rövid határidővel költözhető, karbantartott házban található, ahol a klasszikus polgári hangulat és a rendezett környezet különleges atmoszférát teremt.
Elhelyezkedése kiemelkedő:
A Nyugati pályaudvar 5 perc sétára, a 4-6-os villamos 3 percre, a 15-ös busz megállója pedig szinte a ház előtt található - így a város bármely pontja könnyen elérhető.
Kiváló választás mindazoknak, akik értékelik a belvárosi életstílust, a klasszikus építészetet és a kényelmes közlekedést, valamint befektetési célra is biztos értéket keresnek.
Ha további kérdése van, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, kérem, keressen a megadott elérhetőségeken!
Referencia szám: m314999 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest V. kerületi jó állapotú 1 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest V. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 82900000 Ft és mivel az alapterülete 46 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1802174 HUF/m2.
Az eladó lakás menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kenessey Judit összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Csongrád Fő utca 54 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

