Eladó lakás - Budapest V. kerület (79631276)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:2 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest V. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:60 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1 + 1 fél
  • Állapot:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
Németh Csaba
+36-(70)-312-2794
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Budapest V. kerületének egyik legpatinásabb részén, a MAGYAR U...

Budapest v. kerületének egyik legpatinásabb részén, a magyar utcában, közvetlenül a károlyi-kertre néző, kivételes adottságú nagypolgári lakást kínálunk megvételre.
Az 1. emeleten található, 60 m²-es, délnyugati fekvésű ingatlan rendkívül világos, napfényes, kellemes hangulatú, 1 + 1 szobás elrendezésű, klasszikus polgári karakterrel és 3, 6 méteres belmagassággal.
A lakás felújítandó állapotú, így új tulajdonosa teljes mértékben saját ízlésére formálhatja, legyen szó elegáns belvárosi otthonról vagy értékálló befektetésről. a tágas nappali közvetlenül a károlyi-kert zöldjére néz, ami ritka és különleges életminőséget biztosít a belváros szívében. a gáz cirkó fűtés gazdaságos fenntartást kínál, az alaprajz pedig jól alakítható a mai igények szerint is.
A társasház rendezett, kulturált lakóközösséggel rendelkezik, a lokáció pedig egyszerre kínál nyugalmat és belvárosi pezsgést: éttermek, kávézók, egyetemek, kulturális helyszínek és kiváló közlekedési kapcsolatok mind néhány perc sétával elérhetők.
Ritka lehetőség parkra néző, karakteres belvárosi ingatlanra prémium környezetben. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest V. kerületi 1 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest V. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 130000000 Ft és mivel az alapterülete 60 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2166667 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Németh Csaba összes hirdetése között, vagy akár a/az Fundaingatlan Kft. összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal