megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest V. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:66 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:6
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:ÉK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:46 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Czafit Péter
Czafit Péter
+36-(20)-399-0250
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M309871
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Lakás, Budapest 5. ker.


Budapest belváros, v. kerület, 6. emeleti 66 m2-es lakás eladó. Az épület 2018-ban teljesen új belsőt kapott, a tervezők 31 egyedi stílusú loft lakást alakítottak ki. a teljes 6. emelet megvásárolható, a lakások egybenyitására van lehetőség. (246 m2)
Tökéletes lokáció, tágas, világos terek és nagy belmagasságok, industrial stílus jellemzi a lakásokat. a hirdetésben szereplő lakás helyiségei: amerikai konyhás nappali, 1 hálószoba, fürdőszoba, közlekedő. a nappali a Múzeum körútra néz, padlótól a mennyezetig érő ablakfelülettel.
A liftes ház belső udvarban acél hidak helyettesítik a korábbi körfolyosókat. Minden lakásban fan-coil rendszer biztosítja a fűtést és hűtést, padlófűtéssel kiegészítve.
Az épület Budapest központjában az Astoria metró megállónál található. Közeli bkk járatok: 47, 49-es villamos, a 7, 107, 110, 112-es, busz. Séta távolságra van a Deák Ferenc tér a város legnagyobb tömegközlekedési csomópontja, három metróvonallal (m1, m2, m3). Gyorsan birtokba vehető.

Referencia szám: m309871 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest V. kerületi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest V. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 159 000 000 HUF és mivel az alapterülete 66 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2 409 091 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Czafit Péter összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest I. kerület Zsolt utca 6 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal