Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest V. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:12 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest V. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:71 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Házközponti
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:NY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:29 120 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budapest 5. ker.
***Lipótváros! *** Frissen felújított luxuslakás az 5. kerületben eladó. Az ingatlant teljes egészében felújították, kezdve a villanyvezetékekkel, strangokkal, lefolyókkal. Csak luxus minőségű anyagokat használtak a felújítás során, pazar falipanelek, Versace, Cavalli tapéta, üveg kristálycsillárok, díjnyertes állólámpák. A meleget hűtő-fűtő klíma, infra padlófűtés valamint radiátoros fűtés biztosítja, az ablakok hanggátló és hőszigetelő, betörésbiztos, karbonszálas nyílászárók, riasztó berendezés, svéd tölgyfa padló, elektromos redőny, okoskapcsolók, Nobilia konyhabútor automata mozgásérzékelőkkel, indukciós főzőlap beépített szagelszívóval, Bosh mosogatógép, hűtőgép. A fürdőben zuhanykabin és kád is el lett helyezve, okostükrök, márvány burkolat. A lakás bútorait Dubaiból hozták. És mindezekhez elképesztő Dunai panoráma a nappaliból és a balkonról. A társasház teljesen felújított, jól karban tartott. A közös költség 29. 120. - Mely tartalmazza a fűtés és a vízdíjat is. Az ingatlan per, teher és igény mentes, azonnal birtokba vehető. A teljes berendezés a vételár részét képezi.
Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Speciális, ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk. Szerződésének szerkesztését nagy tapaszatalattal, kedvezményesen végezzük, akkor is, ha nem általam vásárol! Finszter Ügyvédi Iroda. Mentsen el.
Referencia szám: m324816-ml Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest V. kerületi újszerű állapotú 2 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest V. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 259 000 000 HUF és mivel az alapterülete 71 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3 647 887 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Erdélyi Miklós István összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest I. kerület Krisztina körút 32 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

