Eladó jó állapotú lakás - Budapest V. kerület (93594683)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest V. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:28 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:5 szintes
Nagy Róbert
+36-(20)-314-0683
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

ÉRTÉKÁLLÓ BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG A DUNA KÖZELÉBEN, AZ V. KERÜLE...

*** Kicsi a bors, de erős! ! ! ***

Budapest egyik legkedveltebb belvárosi utcájában, a Molnár utcában kínálunk megvételre egy 28 m²-es, 1 szobás, udvari nézetű félemeleti lakást.

Az ingatlan kiváló választás első lakásnak, befektetésnek vagy akár rövid- és hosszútávú kiadásra is. a lakás csendes belső udvarra néz, így a belváros pezsgése mellett nyugodt otthoni környezetet biztosít.

A környék adottságai egyszerűen kiválóak: pár perc sétára a Duna-part, a Váci utca, hangulatos éttermek, kávézók és minden, ami a belvárosi életérzést igazán különlegessé teszi. Közlekedése tökéletes, mégis nyugodt, elegáns környezet várja új tulajdonosát.

Ha egy igazán jó lokációval rendelkező, könnyen kiadható és értékálló ingatlant keres Budapest szívében, ezt a lakást mindenképpen érdemes megnézni!

Amennyiben szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, kérem keressen bizalommal! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest V. kerületi jó állapotú 1 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest V. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 59900000 Ft és mivel az alapterülete 28 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2139286 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Nagy Róbert összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal