Eladó befejezetlen lakás - Budapest VII. kerület (27344272)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 20 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:130 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Befejezetlen
  • Hány szintes az ingatlan:4 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:4
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Közös költség:30 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Sima István
Sima István
+36-(70)-605-5823
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Szabadon alakítható belvárosi lakás Eladásra kínálok egy 130...


Szabadon alakítható belvárosi lakás

Eladásra kínálok egy 130 m²-es, 4. emeleti, délnyugati tájolású lakást egy karakteres belvárosi liftes társasházban.

Világos, jó arányú terekkel rendelkezik, a felső emeleti elhelyezkedés és a tájolás ezt kifejezetten erősíti. a ház múltja és karaktere a belváros régi, polgári világát idézi és történelmi és kulturális értéket is hordoz: itt élt Ruttkai Éva Kossuth-díjas és kétszeres Jászai-Mari díjas színésznő!

2-4 Lakást lehet kialakítani ebből a méretből. a jelenlegi tervek alapján 4, kiadásra optimalizált ingatlan kerülhet kialakításra. Bérleti díjakat tekintve hosszútávú kiadás esetén ez lakásonként 650-700 EUR/hó várható.

A beruházó vállalja a teljes generál kivitelezést, a vevő elképzelései alapján. a megvalósítás ütemezetten, átláthatóan történik, korábbi belvárosi munkák tapasztalatára építve. Az ingatlan teljesen visszabontott állapotban van, a képeken is látható módon. a többi kép pedig korábbi projektek referencia képei, melyek már sikeres bevételi mutatókkal bírnak.

Érdemes megnézni, komoly potenciál van benne. Az irányár a jelenlegi állapotra vonatkozik. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi befejezetlen 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 145999000 Ft és mivel az alapterülete 130 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1123069 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Sima István összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal