megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:12 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:61 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:4
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
  • Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:ÉK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Plachy Zsuzsa
Plachy Zsuzsa
+36-(30)-869-5401
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK079981
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó felújított, 2 szobás, erkélyes lakás, Budapest 7. ker. R...


Frissen felújított, erkélyes lakás panorámával a Rózsák terére.

Budapest VII. kerületének egyik kedvelt részén, a Péterfy Sándor utcában, egy 2000-es években épült, rendezett, liftes társasház 4. emeletén kínálunk megvételre egy 61 m²-es, frissen felújított, kiváló elrendezésű lakást.

Az ingatlanba belépve egy tágas előszoba-étkező fogad, ahonnan külön nyílik a konyha, a fürdőszoba, a hálószoba, valamint a világos nappali. A nappaliból közvetlen kijárat nyílik a 4,5 m²-es panorámás erkélyre, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik a Rózsák terére.

A lakás egyik legnagyobb előnye a rugalmas alaprajz: amennyiben az új tulajdonos a nappalit az előszoba-étkező részben alakítja ki, az ingatlan könnyedén két hálószobássá alakítható. Ennek köszönhetően ideális választás lehet pároknak, családalapítás előtt állóknak, otthoni munkavégzéshez vagy akár befektetési célra is.

A konyha kialakítását a jelenlegi tulajdonos tudatosan az új tulajdonosra bízta, így mindenki saját ízlésének és igényeinek megfelelően álmodhatja meg új otthonának egyik legfontosabb helyiségét. A szükséges gépészeti és közműkiállások már rendelkezésre állnak.

Az ingatlan tehermentes, és azonnal birtokba vehető, így akár rövid időn belül költözhető.

Az ár egy teremgarázs-beállót is tartalmaz, amely biztonságos és kényelmes parkolási lehetőséget biztosít a házban.

Az ingatlan megfelelhet az Otthon Start Program keretében elérhető 3%-os államilag támogatott lakáshitel feltételeinek, ami a jogosult vásárlók számára kedvező finanszírozási lehetőséget jelenthet.

Ha egy modern, világos, jól alakítható otthont keres Budapest belvárosának közelében, panorámás erkéllyel, saját teremgarázs-beállóval és azonnali költözési lehetőséggel, akkor ezt az ingatlant érdemes személyesen is megtekinteni.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a credipass munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!
Hétvégén is várom megtisztelő hívását, abban az esetben is ha csak hitelre lenne szüksége,
Várom hívását, ha még el kell adnia ahhoz, hogy vásárolni tudjon!

Várom megtisztelő hívását: Plachy Zsuzsa 30-8695401

Referencia szám: lk079981 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 100 100 000 HUF és mivel az alapterülete 61 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 640 984 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Plachy Zsuzsa összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Márvány utca_Bánáti összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal