megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:5 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:72 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:20 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Kovács Henriett
Kovács Henriett
+36-(70)-716-8686
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Belvárosi nagypolgári lakást keres vagy cégének elegáns irodát...


Belvárosi nagypolgári lakást keres vagy cégének elegáns irodát, megtalálta!

A lakás a Nagy Diófa-, Dohány-, és Nyár utcák, valamint a Rákóczi út által határolt területen álló u. n. Grünwald ház első emeletén található.
A liftes lakóház 1899-ben épült, 3 emeletes, modern homlokzatú épület, impozáns lépcsőházzal.
Az épület remek állapotban van, a lakóközösség nagy hangsúlyt helyez arra, hogy a ház minden részletében kifogástalan legyen.

A 72nm -es, két szobás+ nagy nappalis otthon igényesen felújított.
Hatalmas nappali szobáját nagy ablakai és egy hangulatos dizájn teszik igazán különlegessé. (A benne található bútor illetve lámpák igény szerint maradnak.)
Az ingatlanban két fürdő található, melyből az egyik közvetlenül kapcsolódik az egyik szobához.
Belmagasság: 3,90 m.
A meleget a cirkó fűtés biztosítja, hűtés klímával megoldott.

Alacsony rezsi!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Díjmentes hitelügyintézést és hiteltanácsadást biztosítunk minden érdeklődőnk számára!

Belvárosban közel a Blaha Lujza térhez és az Astoriához. Frekventált, központi hely, ahol szinte minden karnyújtásnyira elérhető.

Ideális, mindenféle jármű percek alatt elérhető. Metróvonalak és villamosok, autóbuszok. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 87 348 000 HUF és mivel az alapterülete 72 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 213 167 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kovács Henriett összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum XVIII. kerület - Teleki utca összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal