Eladó jó állapotú lakás - Budapest VII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:71 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:3 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Közös költség:14 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Gecse Balázs
+36-(70)-336-9901
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Exkluzív lehetőség Erzsébet körúton – Azonnal költözhető, tága...
Exkluzív lehetőség Erzsébet körúton – Azonnal költözhető, tágas lakás remek befektetésként!
Budapest szívében, a VII. kerület egyik legkeresettebb részén, az Erzsébet körúton kínálunk eladásra egy 3. emeleti, 71 m²-es, két szobás lakást liftes házban.
Az ingatlan átgondolt elrendezésű: előszoba, különálló konyha étkezőrésszel, két külön nyíló szoba és egy tágas fürdőszoba biztosítja a kényelmet. a fűtésről korszerű gázkazán és radiátoros hőleadók gondoskodnak.
A lakás különlegessége, hogy mind a belső udvarra, mind a körútra néző ablakai újak, így a harmadik emeleti elhelyezkedésének köszönhetően rendkívül világos és csendes. a lakók komfortérzetét klímaberendezés növeli. Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető, jó állapotban van.
Legyen szó saját otthonról vagy befektetésről, ez az ingatlan ideális választás. Központi elhelyezkedésének köszönhetően kiváló kiadási potenciállal bír, így a belvárosi pezsgést kedvelőknek és befektetőknek egyaránt tökéletes lehetőség.
Ügyfeleink részére bankfüggetlen hitelügyintéző kollégáink szívesen nyújtanak segítséget, hitellel, vagy akár CSOK-kal kapcsolatban is!
További részletekért, hívjon bizalommal! (Akár hétvégén is! )
G. B. FIX 3% lakáshitelre megvehető

