Eladó jó állapotú lakás - Budapest VII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:53 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:8 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Házközponti
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Közös költség:40 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Broll Gyula
+36-(70)-270-1241
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
A Bajza utca elején, ebben az ikonikus művészházban nem egysze...
A Bajza utca elején, ebben az ikonikus művészházban nem egyszerűen egy lakás várja új tulajdonosát, hanem egy történet folytatása. Az első emeleti, napfényben úszó otthon csendesen őrzi a falai között egykor itt élő művészek szellemét – miközben minden részletében a mai, városi élet kényelmét kínálja.
Ez a lakás reggelente fényre ébred: a konyhában kávéillat keveredik a természetes fénnyel, a gondosan megtervezett tér magától értetődően válik a mindennapok középpontjává. a rugalmasan alakítható, hangszigetelt szobák lehetőséget adnak az elvonulásra és az együttlétre is – nappali, háló, olvasósarok, mind ott vannak, ahol épp szükség van rájuk.
Délután a napsütés végigsiklik a falakon, a művészek képei nem díszletek, hanem párbeszédet kezdeményeznek. Este a nappaliban a kényelmes kanapé hív egy hosszú nap után, miközben a város lüktetése már csak tompa emlék odakint.
Ez az otthon azoknak szól, akik értékelik az igényes részleteket, a történettel bíró tereket, és akik számára a lakás nem négyzetméter, hanem hangulat, inspiráció és nyugalom egyszerre. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 84900000 Ft és mivel az alapterülete 53 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1601887 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Broll Gyula összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

