Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest VIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:90 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Hányadik emeleti:4
- Erkély:Nincs
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:Nincs
- Fűtés:Házközponti
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:Utcai
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Tégla lakás, Budapest 8. kerület, Népszínház negyed, 90n...
Otthon Start programra, jó helyen, jó árban Eladó! ! !
Budapest VIII. kerület Teleki tér mellett, a rekonstrukciós, folyamatosan fejlődő negyedben, rendezett környezetben, tehermentes, gyorsan költözhető, nettó 90 nm lakás eladó.
Elrendezése: előtér, étkező, konyha, kamra, fürdőszoba, külön wc, 3 önálló, nagyméretű, tágas szoba.
Az ingatlanról:
-tégla építésű, 5 emeletes, 2 liftes, jó állapotú, rendezett lakóközösségű ház, melynek 4. emeletén található az eladó lakás.
-Fűtés gáz konvektor, Héra elektromos cserépkályha.
-Hagyományos ablakok, redőnnyel szereltek.
-Vízóra van, meleg víz villany bojlerről, elektromos vezetékek felújítva.
-A lakás állapota átlagos, belmagassága 3. 40 M.
-Rezsiköltség 25. 000, -Ft/hó, közös költség 36. 000, -Ft/hó, mely tartalmazza a felújítási alapot, a 2 lift költségét, a szemétszállítást, stb.
-Hitelezhető, támogatott hitelek, Csok+, Otthon Start is igénybe vehető rá.
Az ingatlan infrastruktúrája kiváló, mivel a Teleki tér mellett helyezkedik el, így mind a közlekedés (2-es metró, 4-es metró, villamosok, busz), a vásárlási lehetőségek( Lidl, piac), valamint, üzletek, sztk, óvoda, iskola, séta közelségben megtalálhatók.
Ajánlom családosoknak, valamint befektetőknek is, elhelyezkedésének köszönhetően, tökéletes választás, gyorsan kiadható.
A lakás kisebb átalakításokkal a mai kor igénye szerint átépíthető, akár 2 különálló lakás is kialakítható belőle.
További kérdéseivel keressen bizalommal, ha hívását azonnal nem tudom fogadni, visszahívom.
Irány ár: 84. 500. 000, -Ft [lc8201] FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi átlagos állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 84500000 Ft és mivel az alapterülete 90 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 938889 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Hajas Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az Leéb és Fia Ingatlanközvetítő Iroda összes hirdetése között is.

