megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 25 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 22 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:22 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:50 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:3
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:NY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Zám Tibor
Zám Tibor
+36-(20)-957-8128
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK098333
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 8. ker. József körút


Frissen felújított, berendezett, csendes lakás a blahán, minimális rezsivel, 2 galériával, gyönyörű polgári házban! ! ! Otthon start hitelre is alkalmas! Közvetlenül a belváros egyik legfontosabb közlekedésicsomópontjánál, impozáns, felújított, liftes nagypolgárisarokházban eladó egy 3. emeleti, 2 szobás, 50 m2-es, frissen felújított, berendezett lakás, egy 7, 5 és egy 5, 4 m2-es fekvőgalériával. A képeken látható bútorok, berendezések a vételár részét képezik! A házban működő üzleteknek és a homlokzati óriási hirdetési felületeknekköszönhetően a rezsi tényleg minimális! A közös költség 7. 056 Ft / hó (!), Korlátlan vízfogyasztással! A ház kívülről viszonylag jó állapotú, belül viszont egy igazi csoda! Szépen díszített boltívek, szobor fali fülkével, márványoszlopok az impozáns, századeleji főúri hangulatot árasztó előtérben, borostyánnal körbevett, vadromantikus díszkút az udvaron, kovácsoltvas korlátok a 2 tágas lépcsőházban! KIVÁLÓ közlekedés és infrastruktúra:a blaha lujza tér, az M3-as metróval, a 4-6-os villamossal és számtalan nappali éséjszakai buszjárattal pár lépés csak a kapun kilépve! 1 Percre az Europeum Bevásárlóközpont, a Lidl, a McDonalds, 2-re a felújított CorvinÁruház, a Time Out Markettel! Gyalog pár perc alatt elérhető számtalan üzlet, étterem, kávézó, pub, szórakozóhely, tömegközlekedéssel pedig éjjel-nappal könnyen el lehet jutni a város szinte bármelypontjára! NE maradjon le róla, nézze meg még MA!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

69900000 Ft
Érd: Zám Tibor 06-20-9578128

Referencia szám: lk098333 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 69 900 000 HUF és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 398 000 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zám Tibor összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Király utca összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal