Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest VIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:3 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:66 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:NY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Gulrich Eszter
+36-(30)-096-6916
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK083904
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 8. ker.
Palotanegyedben teljesen felújított, nappali + 2 hálós lakás, szép lépcsőházzal rendelkező 160 éves házbanKedves Érdeklődő! Figyelmébe ajánlom ezt a Palotanegyed közepén, a Vas utca és a Kőfaragó utca sarkán lévő, felső emeleti, 5 évvel ezelőtt teljes gépészeti és esztétikai felújításon átesett saroklakást. Az ingatlan közel 24 nm -es nappalival és ebből nyíló 2 db (kb. 14-16 Nm-es) hálószobából áll, mindkét szobában állógalériát építettek. Fürdője és WC-je külön nyílik. Az épület műemléki jellege miatt az eredeti kiosztásban készült új, hőszigetelt faablakokat kapott, az ablakot árnyékoló spaletták az eredetiek, de felújítottak. Fűtését és melegvíz ellátását zárt égésterű Ariston kombicirkó biztosítja, konyhája teljesen felszerelt (beépített hűtő-fagyasztó, mosogatógép, indukciós főzőlap és elektromos sütő)A műemlékvédett, 1867-ben épült lakóház a tervek szerint hamarosan megkezdődnek az épületen a felújítási munkák. Erre a háznak jelentős megtakarítása van. a környék hibátlan infrastruktúrával rendelkezik, mind szolgáltatások, mind közösségi közlekedés tekintetében. Rövid sétával elérhető a m2, m3 és m4 metró, a 4-6-os villamosok és a Rákóczi úti tengely buszjáratai, illetve számtalan egyetem is található a közvetlen közelben, így befektetésnek is kiváló választás. Rugalmasan megtekinthető és gyorsan birtokbavehető. Hívjon bizalommal akár hétvégén is, ha ajánlatom felkeltette érdeklődését! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 98490000 Ft és mivel az alapterülete 66 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1492273 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gulrich Eszter összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Ligetváros összes hirdetése között is.

