Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest VIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:140 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:2
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:NY
- Kilátás:Utcai
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:40 310 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Budapest egyik legforgalmasabb és legjobban megközelíthető vár...
Budapest egyik legforgalmasabb és legjobban megközelíthető városi tengelyén, a József körút 65. Szám alatt kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, befektetési célra ideális ingatlant, amely jelenleg három külön lakásra van kialakítva.
Az ingatlan második emeleten található, klasszikus polgári épületben, Budapest VIII. kerületének frekventált részén. a tömegközlekedés kiváló, a Nagykörút villamosvonalai közvetlenül a közelben találhatók, így a város bármely pontja gyorsan elérhető.
A lakások gyönyörűen felújított állapotban vannak, korábban rövid távú szálláshelyként (Airbnb) működtek, így kialakításuk kifejezetten alkalmas jövedelemtermelő hasznosításra.
Az ingatlan jelenlegi kialakítása három különálló lakásból áll, amelyek hosszú vagy középtávú bérbeadás esetén várhatóan kb. 2 600–3 700 € Havi bevételt generálhatnak. Ez éves szinten mintegy 12–18 millió Ft bérleti bevételt jelenthet a jelenlegi budapesti bérleti piaci viszonyok alapján.
Az ingatlan 3 különálló lakásból áll:
1. És 2. Lakás – kétszintes kialakítás: nappali, konyha + étkező, hálórész a galériaszinten, modern, felújított belső térrel
3. Lakás – teljes belmagasságú lakás: nappali, külön hálószoba, konyha + étkező, erkély
Mindhárom lakás igényesen felújított, esztétikus és jól hasznosítható kialakítással rendelkezik.
Az ingatlan kialakítása többféle befektetési modellre is kiválóan alkalmas:
- rövid vagy középtávú bérbeadás
- coliving vagy diák lakhatás
- serviced apartment koncepció
- iroda vagy kreatív stúdió
- üzleti vagy szolgáltató központ
A három külön egység lehetőséget ad párhuzamos bérbeadásra, ami stabil és diverzifikált bevételi forrást biztosíthat.
Befektetői szempontból
Az ingatlan elhelyezkedése, állapota és kialakítása miatt ideális választás befektetők számára, akik Budapest egyik legforgalmasabb városi tengelyén keresnek jövedelemtermelő ingatlant.
A Nagykörút közelsége, a kiváló tömegközlekedés és a belvárosi elhelyezkedés folyamatos keresletet biztosít a bérleti piacon.
Szeretne időpontot kérni egy személyes bejárásra? Telefonon megteheti. Hívjon most!
Hitelezési Szakértőnk egyetlen lépésben bemutatja Önnek az összes pénzintézet ajánlatát - így elkerülheti a hosszadalmas és felesleges banki látogatásokat – gyorsan, hatékonyan és a legjobb döntést biztosítva Önnek
(alaprajzra nem volt szükség mivel 1-2 teresek a lakások) Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi újszerű állapotú 4 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 199000000 Ft és mivel az alapterülete 140 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1421429 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Benkő Szilamér összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum XI. kerület - Sopron út összes hirdetése között is.

