Eladó felújítandó lakás - Budapest VIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:63 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:29 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Varga Mónika
+36-(30)-691-7351
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó VIII.ker.Csobánc utcában , földszinti tégla lakás
Otthon az Orczy Fórum közelében, a Csobánc utcában – ahol a város lüktetése és a csendes nyugalom tökéletes egyensúlyban találkozik.
Eladó Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, a Csobánc utcában, közvetlenül az Orczy Fórum közelében egy 29 m²-es, földszinti, csendes udvarra néző garzonlakás, amely kivételes lehetőséget kínál mindazok számára, akik nemcsak egy ingatlant, hanem egy azonnal pénzt termelő befektetést keresnek. A lakás jelenleg bérlővel hasznosított, aki szívesen maradna, így az új tulajdonos már a vásárlás pillanatától stabil bevétellel számolhat, külön üresjárat és kockázat nélkül. Az ingatlan felújítandó állapotú, ami elsőre kihívásnak tűnhet, valójában azonban az egyik legnagyobb előnye: teljes szabadságot ad arra, hogy saját elképzelés szerint, akár értéknövelő módon alakítsd át – legyen szó modern, fiatalos garzonról vagy kiadásra optimalizált, magas hozamú lakásról.
A 29 m²-es alapterület jól kihasználható, a lakás praktikus elrendezésű: a zuhanyzós fürdőszoba és a toalett külön helyiségben található, ami ebben a kategóriában ritka és kifejezetten előnyös. Az udvari nézet csendes, nyugodt lakókörnyezetet biztosít, távol a város zajától, miközben minden fontos szolgáltatás karnyújtásnyira elérhető. A lakás egyik legnagyobb értéke a 3, 5 méteres belmagasság, amely lehetővé teszi galéria kialakítását, így a hasznos tér jelentősen növelhető, az ingatlan pedig még élhetőbbé és értékesebbé tehető – ez különösen vonzóvá teszi bérbeadás szempontjából is. Az eredeti fa nyílászárók karaktert adnak az ingatlannak, a fűtést konvektor biztosítja, a melegvizet villanybojler szolgáltatja, így a rendszer egyszerűen fenntartható és igény szerint korszerűsíthető.
Az ingatlan egy rendezett, folyamatosan karbantartott, 1920-as években épült, háromszintes társasház földszintjén található. A ház tiszta, jó állapotú, lakóközössége kulturált és nyugodt, ami hosszú távon is biztonságot és kiszámíthatóságot jelent. A havi mindössze 12. 000 Ft-os közös költség kifejezetten kedvező, ráadásul tartalmazza a felújítási alapot, a szemétszállítást, a biztosítást, a közös területek fenntartását és a korlátlan vízfogyasztást is, ami különösen vonzóvá teszi befektetési szempontból.
A környék infrastruktúrája kiemelkedő: néhány perc sétával elérhető a Teleki téri piac, számos üzlet, élelmiszerbolt, gyógyszertár, orvosi rendelő, valamint minden olyan szolgáltatás, ami a mindennapi élethez szükséges. A közelben található a Semmelweis Egyetem, a Corvinus Egyetem és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, ami folyamatos, stabil bérlői keresletet biztosít, így a lakás kiadhatósága hosszú távon is garantált. A kikapcsolódni vágyóknak az Orczy park és a Füvészkert kínál zöld környezetet és feltöltődési lehetőséget, mindössze pár perc távolságra.
A közlekedés kiváló: a közelben több villamosvonal is elérhető (23, 24, 28, 28a, 62), valamint a 9-es és 99-es buszok, illetve a 72-es és 83-as trolibuszok, amelyekkel a belváros és a város más részei gyorsan és kényelmesen megközelíthetők. Ez a fajta elérhetőség különösen értékessé teszi az ingatlant mind saját használatra, mind bérbeadás szempontjából.
Ez a lakás ideális választás befektetőknek, akik azonnali hozamot keresnek bérlővel együtt, de ugyanakkor hosszú távú értéknövekedésben is gondolkodnak, valamint azoknak is, akik később saját otthonná alakítanák.
Irányár: 38. 5 M Ft
Várom szeretettel megkeresését – jöjjön el, nézze meg! (Hivatkozási szám: m126378) Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi felújítandó 1 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 38 500 000 HUF és mivel az alapterülete 29 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 327 586 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Varga Mónika összes hirdetése között, vagy akár a/az Axwell Home ingatlan összes hirdetése között is.

