Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest VIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:42 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Zám Tibor
+36-(20)-957-8128
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK049418
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 8. ker. Somogyi Béla utca
Összefoglalva, ez a lakás egyedi lehetőséget kínál a Palotanegyedben azok számára, akik a belvárosi élet dinamikáját és lehetőségeit keresik, mégis fontos számukra a nyugodt és zavartalan otthoni környezet. Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, lépjen kapcsolatba velünk még ma, hogy megtekinthesse álmai otthonát!
Ez a lakás egy ritka gyöngyszem a belvárosban, a Somogyi Néla utcában. . Az itt élők nem csak egy gyönyörű épületben található lakás tulajdonosai lesznek, hanem egy csendes, nyugalmas otthonban is élhetnek, ami ritkaságszámba megy a nagyvárosi életben. Az ingatlan méretéből és elhelyezkedéséből adódóan tökéletes választás lehet egyedülállók számára, de akár családoknak is ideális otthont nyújthat, akik a városi lüktetés közepette is egy csendes és békés otthont keresnek.
A lakás elhelyezkedése garantálja, hogy minden fontos városi infrastruktúra, mint például üzletek, kávézók, éttermek és a közlekedési csomópontok mint a metró vonalak könnyedén és gyorsan elérhetőek. a Blaha Lujza tér közvetlen közelében található, így az itt élők minden kényelmi szolgáltatás előnyeit élvezhetik, anélkül hogy nagy távolságokat kellene megtenniük.
Azonnal kiadható, birtokbavehető!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
56000000 Ft
Érd: Zám Tibor 06-20-9578128
Referencia szám: lk049418 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi újszerű állapotú 1 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 56000000 Ft és mivel az alapterülete 42 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1333333 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zám Tibor összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Király utca összes hirdetése között is.

