Eladó jó állapotú lakás - Budapest VIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:53 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:16 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerületében, a népszerű Csarnok-negyedben, pár perc sétára a Blaha Lujza tértől eladó egy 53 nm -es, 1. emeleti, galériázott, klímás lakás, amely tökéletes első otthon lehet? Vagy egy szuper belvárosi bázis saját részre vagy kiadásra.
? ? Tágas tér, sok lehetőség
A lakás igazi különlegessége a 28 nm -es, hatalmas nappali, ahol a nagy belmagasságnak köszönhetően kényelmes fekvőgaléria került kialakításra? Így a tér praktikus és hangulatos egyszerre.
Igény esetén a szoba akár ketté is választható (gipszkarton fallal), így plusz hálórész vagy dolgozósarok is kialakítható.
A korábbi kamra és konyha egybenyitásával tágas, élhető étkezős konyha jött létre? Baráti vacsorákhoz, közös főzésekhez ideális. a fürdőszobában sarokkád biztosítja a kényelmet, a modern biztonsági bejárati ajtó pedig extra nyugalmat ad.
? ? Klíma gondoskodik a nyári komfortérzetről.
? ? Csendes, jó állapotú társasház.
? ? Lokáció, ami fiataloknak aranyat ér
Sétatávolságra:
Blaha Lujza tér
Rákóczi téri vásárcsarnok
Corvin Plaza
Europeum Bevásárlóközpont
Bevásárlás egy karnyújtásnyira:
Lidl, Penny, Spar
Egyetemek a közelben:
Eötvös Loránd Tudományegyetem, Semmelweis Egyetem, Óbudai Egyetem, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem és több más intézmény.
Kultúra és esti programok:
Erkel Színház, Madách Színház
? ? Kiváló közlekedés: m2, m4 metrók, 4-6 villamos? Nappal és éjjel is könnyű hazajutás.
? ? Extra lehetőség
Az ingatlan alkalmas a 3%-os Otthon Start Program hitelre, így fiatal vásárlók számára különösen kedvező finanszírozási opcióval érhető el.
? Ideális választás:
első lakásnak
fiatal pároknak
belvárosi életet kedvelőknek
vagy befektetésnek (egyetemi környezet! )
Ha egy jó hangulatú, élhető, értékálló belvárosi lakást keresel, amit akár saját stílusodra is formálhatsz, ezt érdemes megnézni.
? ? Várom megkeresését a hét bármely napján, akár hétvégén is 9? 19 Óra között!
Referencia szám: m322762 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi jó állapotú 1 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 64900000 Ft és mivel az alapterülete 53 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1224528 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szekeres Tünde összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest I. kerület Zsolt utca 6 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

