Eladó jó állapotú lakás Budapest VIII. kerület
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | ||
| 92 000 000 HUF | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:73 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:4 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Utcán (fizetős)
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás


Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladásra kínálunk egy 73 nm alapterületű, első emeleti lakást ...
Eladásra kínálunk egy 73 nm alapterületű, első emeleti lakást egy folyamatosan fejlődő, jelentős értéknövekedési potenciállal rendelkező városrészben.Az ingatlan kiváló adottságainak köszönhetően ideális választás mind saját célra, mind befektetésnek.
A lakás egyik előnye a nagy belmagasság, amely lehetőséget biztosít galéria kialakítására, így további hasznos élettér nyerhető. a helyiségek kifejezetten világosak: az ablakok délelőtt bőséges természetes fényt enged be, kellemes, napfényes atmoszférát teremtve.
A műszaki állapot rendezett:
- műanyag nyílászárók (bejárati ajtó és ablakok),
- Vaillant cirkó fűtés és melegvíz-ellátás, amely megbízható és gazdaságos működést biztosít.
Az ingatlan esztétikai felújítással könnyedén a leendő tulajdonos saját ízlésére formálható.
Lokáció és közlekedés:
A ház előtt megáll a 83-as troli és a 99-es busz, míg a metró, a 72-es troli és a 9-es busz néhány percen belül elérhető. a háziorvosi rendelő mindössze 5 perc sétára található, a Semmelweis Klinika és a Ludovika Campus pedig körülbelül 10 perc gyalog.
Az utcában uszoda működik, a közelben óvodák, bölcsődék és iskolák is megtalálhatók, így a lakás kifejezetten vonzó családok számára is. a környék dinamikusan fejlődik, a jelenleg zajló beruházások tovább növelik az ingatlan hosszú távú értékét.
Az ingatlan kiváló választás saját célra vagy befektetésnek, és 3%-os hitel igénybevételére is alkalmas. További információért és megtekintésért várom megkeresését. FIX 3% lakáshitelre megvehető

