Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest VIII. kerület (84742932)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:41 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:24 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Nemes Zsolt
Nemes Zsolt
+36-(70)-388-5691
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Többet kapsz, mint amit fizetsz! – 41 m² papíron, 66 m² a való...

Többet kapsz, mint amit fizetsz! – 41 M² papíron, 66 m² a valóságban!

Budapest VIII. kerületének kiváló közlekedésű részén, a Baross utcában kínálok megvételre egy tulajdoni lapon 41 m²-es, valós használatban 66 m²-es, praktikus elrendezésű lakást.

Az ingatlan 4 éve teljeskörű felújításon esett át, melynek során megtörtént a víz- és villanyvezetékek cseréje, új burkolatok és festés készültek, valamint galéria kialakítás növeli a hasznos teret és a kiadhatóságot.

A lakás jelenleg is kiváló hozamot termel:

kisebb szoba: 110. 000 Ft/hó
nagyobb szoba: 130. 000 Ft/hó

Így ideális választás befektetőknek vagy egyetemistáknak egyaránt.

A társasház jó állapotú, fiatalos lakóközösséggel, a közös költség mindössze 24. 000 Ft, amely tartalmazza az alap szolgáltatásokat, felújítási alapot és a vízfogyasztást is.

A környék infrastruktúrája kiemelkedő:

9, 72, 83-as járatok a ház előtt
4-6-os villamos, harminckettesek tere 5–7 perc sétára ami már maga a József Körút.
Corvin Plaza kb. 8 Perc gyalog

Airbnb engedélyezett a házban, így rövidtávú kiadásra is kiváló lehetőség.

A fürdőszoba modern, mozgásérzékelős világítással, a melegvizet egy 4 éves bojler biztosítja. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 54100000 Ft és mivel az alapterülete 41 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1319512 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Nemes Zsolt összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum VIII. kerület - József körút összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal