Eladó felújított lakás - Budapest VIII. kerület (99469132)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:61 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:Elektromos
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Közös költség:22 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Horváth Renátó
Horváth Renátó
+36-(70)-587-7080
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó tégla építésű lakás Budapest VIII. kerületének egyik leg...


Eladó tégla építésű lakás Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Csarnoknegyedben, az Auróra utcában a környék kivételes adottságokkal rendelkezik: pár perces sétára található három metróvonal (m1 metró, m3 metró, m4 metró), valamint a nap 24 órájában közlekedő 4–6-os villamos. Ennek ellenére a lakás egy csendes, kisforgalmú utcában található. Az utcában működik a Józsefvárosi Rendelőintézet, továbbá az Óbudai Egyetem mindössze egy sarokra érhető el.

A földszinti, sarok elhelyezkedésű, teljesen akadálymentes lakás ablakai a József utcára néznek. Az egy szintes társasházban található ingatlan 61 m²-es, amelyhez két nagy, egymásból nyíló szoba, egy épített zuhanyzós fürdőszoba, valamint előszoba és konyha tartozik. a konyhabútor kialakítása az új tulajdonosra vár, így teljesen egyedi igények szerint valósítható meg. a pinceszinten egy 11 m²-es, zárható tároló is a lakás része.

A lakást 2025-ben újították fel, mely során kicserélték a nyílászárókat, a bejárati ajtót, új melegburkolat került beépítésre, valamint megtörtént a glettelés és festés. a víz- és villamoshálózat korszerűsítése szintén megtörtént.

A fűtést éjszakai áramról működő hőtárolós kályha, a meleg vizet villanybojler biztosítja. a lakásba gáz nincs bevezetve.

Elhelyezkedésének és adottságainak köszönhetően kiváló befektetés: a társasházban engedélyezett a rövid távú bérbeadás. a környéken csarnok, piac, éttermek, kávézók, felújított terek, játszó- és közösségi terek találhatók, a terület folyamatosan fejlődik és népszerű.

Az ingatlan azonnal költözhető, per- és tehermentes, 1/1-es tulajdonú. FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal