Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest XI. kerület (97323557)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XI. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:83 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
Bernáth Judit
+36-(30)-539-9223
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK058046
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 11. ker.

A jó budai lakásokat nem megvenni nehéz. Hanem megtalálni időben.

XI. kerület, Váli utca.
83 M². Polgári hangulat. Liftes ház. Allee 2 perc.

És ami a legfontosabb:
ebben a lakásban még van potenciál.

A jelenleg 3 szobás ingatlan akár 4 szobássá alakítható, ezért:

befektetőknek,
kiadásban gondolkodóknak,
vagy saját értékteremtő otthont keresőknek is ritka jó lehetőség.

értékálló környék

A jó lokációt nem lehet utólag hozzáépíteni egy ingatlanhoz.
Itt viszont már adott.

134500000 Ft
Érd. : Bernáth Judit +3630/539-9223
bernath. Judit@dh. Hu

Referencia szám: lk058046 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest XI. kerületi átlagos állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XI. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 134500000 Ft és mivel az alapterülete 83 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1620482 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bernáth Judit összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Sági Krisztina összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal