Eladó jó állapotú lakás - Budapest XIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:125 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:7
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:3 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Zámbó Zsolt
+36-(30)-786-0885
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
A Göncz Árpad városközponthoz közeli részen, vállalkozásra, ap...
A Göncz Árpad városközponthoz közeli részen, vállalkozásra, apartman működtetésre alkalmas apartman lakások eladók.
Földszinti részen 125 m2 területű, 2 db apartman lakás eladó. Ugyanitt másik albetéten, további két lakás, melynek területe 231 m2. a négy apartman összesen 20 szobát, külön/egybe fürdőszobát, WC-t, előteret/előszobát tartalmaz. Így a földszint egy tulajdonosi bejegyzésű, az eladás egy időben történne. a négy lakás eladási ára 399 millió forint.
A lakások utcafronti kilátásúak. Fűtése gáz cirkó, a meleg vizet villanybojler szolgáltatja. Villanyáram szolgáltatás esetenként feltöltős órákon történik.
A lakószint irodának, vendéglátó egységnek, egyéb vállalkozói tevékenységhez kiválóan alkalmas.
A lakások jelenleg lakottak. Az eladás bérlőkkel azonnal, bérlők nélkül három hónapos határidővel történne.
Ügyfeleink részére bankfüggetlen hitelügyintéző kollégáink szívesen nyújtanak segítséget, hitellel, vagy akár CSOK-kal kapcsolatban is!
További kérdése van, hívjon bizalommal.
ZZs Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi jó állapotú 7 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 140000000 Ft és mivel az alapterülete 125 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1120000 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zámbó Zsolt összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

