Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest XIII. kerület (44995434)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:70 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:3
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Balogh Gábor
Balogh Gábor
+36-(70)-678-6688
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK090012
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 13. ker.


Eladó napfényes, erkélyes lakás Újlipótváros kedvelt részén! Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb városrészében, Újlipótvárosban, eladó egy 70 m²-es, világos, tágas lakás, amely kiváló lehetőséget kínál saját otthonnak vagy befektetésre. Lakás jellemzőiAlapterület: 70 m²Elhelyezkedés: 3. emelet (lift van)Tájolás: keleti a reggeli napfény beragyogja a szobákat és az erkélytErkély: igenBelmagasság: 3, 3 méterÁllapot: felújítandó, jól alakíthatóA lakás két bejárattal rendelkezik egy az előszobába, egy a konyhába, így akár rendelő, iroda vagy többfunkciós otthon kialakítására is tökéletesen alkalmas. a szobák külön és egymásból is nyílnak, a fürdőszoba két irányból megközelíthető, a wc külön helyiségben található. Az előszobai beugró (kb. 6 M²) ideális gardróbnak, étkezőnek vagy dolgozósaroknak. Műszaki adatokFűtés: gázkonvektorKözös költség: kb. 21. 000 Ft/hóTároló: kb. 3 M²-es, zárható pincehelyiségKörnyék és elhelyezkedésA lakás Újlipótváros egyik legjobb részén található, barátságos, hangulatos környezetben. a közelben minden megtalálható, ami a kényelmes városi élethez szükséges:Duna-part, Szent István park, Westend Bevásárlóközpont néhány perc sétáraSzámos étterem, kávézó, bolt és szolgáltatás a környékenKiváló közlekedés, metró és buszjáratok a közelbenMiért érdemes választani? Ez a lakás ritka adottságaival és kiváló lokációjával igazi lehetőség azok számára, akik szeretnének klasszikus újlipótvárosi hangulatban élni, vagy értékálló befektetést keresnek. a tágas terek, a magas belmagasság és a jól alakítható elrendezés lehetőséget ad arra, hogy saját ízlés szerint alakítsd ki új otthonodat. Ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Vedd fel velünk a kapcsolatot még ma, és nézd meg személyesen ezt a napfényes, sok lehetőséget rejtő újlipótvárosi lakást!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

99900000 Ft
Teljes körű, díjmentes hitelügyintézés! ! !
Otthon Start Program elérhető
Közel 300 budapesti ingatlan és több mint 80 új építésű budapesti projekt elérhető a kínálatomban.

Segítek megtalálni az Ön számára ideális otthont vagy befektetési lehetőséget, teljes körű ügyintézéssel.

Új építésű lakások
✅ Befektetési ingatlanok
✅ Díjmentes hitelügyintézés
✅ Otthon Start Program
✅ Hétvégén is elérhető

Keressen bizalommal!

Balogh Gábor
Ingatlanspecialista
+36 70 678 6688

Referencia szám: lk090012-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 99900000 Ft és mivel az alapterülete 70 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1427143 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Balogh Gábor összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Marina összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal