Eladó felújítandó lakás - Budapest XIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:46 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Magánszemély
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1 + 1 fél
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:8 szintes
- Komfortosság:Összkomfortos
- Tetőtéri:Nem
- Kertkapcsolatos:Nem
- Hányadik emeleti:5

Zsuzsa
+36-(30)-931-1311
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Másfél szobás lakás jó közlekedésnél eladó
Árpád-híd pesti hídfőnél 46 nm -es másfél szobás felújítandó lakás tulajdonostól eladó. a 8 emeletes 2 liftes társasház a 60-as években épült, betonkoszorús téglaház. a lakás az 5. emeleten van, a szobák déli fekvésűek, világosak, a konyha a hűvösebb északi oldalra néz. a wc és a fürdőszoba külön van. a fűtés központi, a sütés-főzés gázzal történik. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi felújítandó 1 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 65900000 Ft és mivel az alapterülete 46 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1432609 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zsuzsa összes hirdetése között.