Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest XIV. kerület (39449436)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:13 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIV. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:38 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:2 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Bakos Viktória
Bakos Viktória
+36-(70)-412-3261
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó a XIV. kerületben Törökőrön, egy nettó 35 m2-es, bruttó ...

Eladó a XIV. kerületben Törökőrön, egy nettó 35 m2-es, bruttó 38 m2-es, 2 szobás, 2. emeleti, új kialakítású tégla lakás, egy mindössze 8 lakásos, csendes társasházban.
Amerikai konyhás nappalival és külön hálószobával rendelkezik, így jól élhető, praktikus elrendezésű. a francia erkélynek köszönhetően világos, kellemes hangulatú.

Az ingatlan bútorozva eladó, így akár azonnal költözhető vagy bérbe is adható. a komfortot elektromos fűtés, klíma és megfelelő szigetelés biztosítja, a ház pedig felújított állapotú. Az udvaron belül saját autóbeálló is lehetséges.

A környék nyugodt, ugyanakkor jól megközelíthető: a közelben több busz- és trolijárat elérhető, és a belváros is gyorsan megközelíthető tömegközlekedéssel vagy autóval.

Fontos információ, hogy a lakás tetőtérben kialakított, jelenleg osztatlan közös tulajdon része, ügyvédi megosztással használható, ugyanakkor a későbbi albetétesítés lehetőséges. Az ingatlan jelenleg készpénzes vásárlással érhető el.

Megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest XIV. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIV. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 62900000 Ft és mivel az alapterülete 38 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1655263 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bakos Viktória összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum XIV. kerület - Vezér utca összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal