Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest XX. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:10 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XX. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:71 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Janik Zsolt
+36-(70)-427-9898
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK059977
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 20. ker.
Van az a pont az életben, amikor a bérlemények falai hirtelen szűkké válnak, a belváros zaja fárasztóvá válik, és megszületik a döntés: saját, biztonságos fészket kell teremteni. Olyan helyet, ahol nem kell kompromisszumot kötni a zöld környezet és a város közelsége között, és ahol minden adott a közös élet legszebb fejezeteihez.
Gubacsipuszta legcsendesebb, abszolút családias és biztonságos részén találtuk meg azt az ingatlant, amelyre pillantva azonnal az az érzése támad az embernek: Végre, megérkeztünk, ez az a lehetőség, amit idáig kerestünk!
Kényelem és szabadság az első emeleten
Egy mindössze kétlakásos, kulturált tégla társasház első emeletére lépve egy hihetetlenül napfényes, tágas élettér fogad. A lakás belső elrendezését a mai kor elvárásaihoz igazították: a konyha és a nappali közötti fal kibontásával egy tágas, teljesen gépesített amerikai konyhás nappali jött létre, ami a közös sütések és a baráti beszélgetések tökéletes helyszíne. A modern, újszerű nyílászárókon át árad be a fény, a nappaliból és a szobából pedig közvetlen kijárás nyílik a hangulatos erkélyre, ahonnan gyönyörű, megnyugtató kilátás tárul elénk.
Műszaki biztonság és jövőállóság
Az elmúlt években (2019-2024 között) a lakás teljes körű és alapos felújításon esett át. Nemcsak a felszín, hanem a láthatatlan, kritikus részek is megújultak:
Elektromos hálózat: a teljes vezetékrendszer rézkábelekre lett cserélve, a kismegszakítókkal együtt. Az éjszakai áram megléte hatalmas előny, amely kiváló alapot biztosít ahhoz, hogy a jövőben akár egy saját, rendkívül gazdaságos elektromos autó töltőállomást alakítsatok ki.
Fűtés és energia: Vadonatúj gázóra és egy alig 4-5 éves, modern gázkazán gondoskodik a melegről, bélelt kéményes rendszerrel (összesen 2 kémény áll rendelkezésre). Alternatív, rendkívül gyors fűtési és hűtési opcióként a felszerelt klímaberendezés használható.
Víz hálózat: a fürdőszoba és a wc teljes felújítást kapott, az ingatlanban 2 darab saját vízóra található.
Amiért ez a lakás több mint egy egyszerű ingatlan:
A jelenlegi elrendezés mellett a terek zseniálisan alakíthatók: a lakásban akár 3 különálló szoba is könnyedén kialakítható, ráadásul a tetőtér beépíthető, így az ingatlan képes együtt növekedni a jövőbeli terveitekkel. A hálószobában már helyet kapott egy kényelmes, beépített gardrób is. Extra könnyebbség, hogy a minőségi bútorok megegyezés szerint a vételár részét képezhetik, így a költözés stresszmentes és gyors. A biztonságról egy modern, programozható biztonsági záras bejárati ajtó gondoskodik.
Közösség, kert és privát szféra
A házat egy összetartó, barátságos, tiszta és rendkívül kulturált lakóközösség lakja olyan szomszédok, akik figyelnek egymásra, néha közös főzőcskézést, hétvégi programokat szerveznek, mégis tiszteletben tartják a magánszférát.
A hatalmas, gondozott udvarra kényelmesen, távirányítású elektromos kapun keresztül lehet beállni az autóval, ahol a kiépített hálózatnak köszönhetően a biztonságos parkolás mellett az e-autó töltési lehetősége is könnyedén megvalósítható. A lakáshoz tartozik még egy hatalmas, 22 négyzetméteres saját pince, valamint egy 38 négyzetméteres, teljesen elzárt, privát hátsó kertrész, ami tökéletes helyszíne lehet a nyári grillezéseknek, kerti partiknak vagy a pihenésnek.
Lokáció: Minden karnyújtásra
A tömegközlekedés kiváló, a mindennapi ügyintézés, boltok gyorsan elérhetők. Baimire a Jahn Ferenc Kórház szomszédságában található az ingatlan, a mentőautók a közvetlen utcában már nem járatják a szirénát, így a környék nyugalma és csendje zavartalan.
Ez a lakás nem csupán négy fal összessége. Ez egy stabil alap, egy biztonságos, modern és imádnivaló otthon, ahol kompromisszumok nélkül valósíthatjátok meg az elképzeléseiteket.
Ha szeretnétek személyesen is átélni ezt a megnyugtató, otthonos hangulatot, keressetek bizalommal a részletekért és a megtekintésért!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Érd. : Janik Zsolt +36704279898
Referencia szám: lk059977 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest XX. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XX. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 76 000 000 HUF és mivel az alapterülete 71 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 070 423 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Janik Zsolt összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Üllő összes hirdetése között is.

