Eladó jó állapotú lakás - Dunakeszi
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dunakeszi
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:63 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3

Gyügyei Tamásné
+36-(30)-242-4600
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK031288
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Dunakeszi
Csak készpénzes vásárlóknak!
Dunakeszi egyik kiváló lokációjában, a Radnóti Miklós Gimnázium közelében eladó egy 63 m²-es, nappali + 2 szobás házrész.
Az ingatlan egy osztatlan közös tulajdonban lévő kétgenerációs ház földszintjén található.
– Használati megosztás nincs
– a felső szomszéddal közös, előre fizetős villanyórát használnak
– a fogyasztás elszámolása almérő segítségével történik
– Az épület az utcáról egy szolgalmi úton keresztül közelíthető meg
Fontos tudnivaló:
– az alaprajz szerinti belső szobán nincs nyílászáró
– annak kialakítása nem lehetséges
A ház:
– B30-as tömör téglából épült
– fűtését három hűtő-fűtő klíma biztosítja
– az összes nyílászáró korszerű, kétszeres üvegezésű, műanyag kivitelű
A házrészhez egy, szokásjog alapján használt kertrész is tartozik.
Parkolás:
– az utcán ingyenesen megoldott
További információért állok rendelkezésre.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Érd: Gyügyei Ágnes +36302424600 e-mail:agnes. Gyugyei@dh. Hu
Referencia szám: lk031288 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Dunakeszi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Dunakeszi oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 32900000 Ft és mivel az alapterülete 63 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 522222 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gyügyei Tamásné összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Villa Gyömrő összes hirdetése között is.