Eladó átlagos állapotú lakás - Dunakeszi (55732484)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Dunakeszi
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:63 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:17 500 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Bárdosi Szabolcs
Bárdosi Szabolcs
+36-(70)-388-6326
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Dunakeszi Duna-part közelében – világos, erkélyes otthon nyugo...

Dunakeszi Duna-part közelében – világos, erkélyes otthon nyugodt környezetben

Eladó Dunakeszi egyik legkedveltebb, Duna közeli részén egy 63 m²-es, 2+1 szobás, földszinti, erkélyes téglalakás.

A lakás elosztása kifejezetten praktikus: körbejárható alaprajz, külön nyíló szobák, jól kihasználható terek. a kedvező tájolásnak köszönhetően a helyiségek világosak, élhető hangulatúak.

A környék igazi erőssége a hangulata: parkos, zöld környezet, tiszta levegő, a Duna közelsége pedig mindennapi kikapcsolódást kínál. Séta távolságra elérhető többek között a Katonadomb, szabadstrand, kutyás strand, óvoda, üzletek, orvosi rendelő és a buszmegálló, ahonnan Budapest könnyen megközelíthető.

Ez a lakás ideális választás mindazoknak, akik csendes, nyugodt környezetben szeretnének élni, mégis fontos számukra a jó infrastruktúra és a főváros közelsége.

Alakítsa saját ízlésére, és teremtsen belőle valódi otthont! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Dunakeszi átlagos állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Dunakeszi oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 73000000 Ft és mivel az alapterülete 63 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1158730 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bárdosi Szabolcs összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum XIV. kerület - István Park - 1 összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal