Eladó átlagos állapotú lakás - Hajdúszoboszló
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Hajdúszoboszló
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:57 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:3 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:Optikai
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:11 000 Ft
- Rezsi:30 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel
Jenei Ferenc Attila
+36-(70)-227-2047
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Hajdúszoboszlón földszinti 57 m2-es 3 szobás téglalakás autóbe...
Fedezze fel Hajdúszoboszló Kertvárosának rejtett gyöngyszemét, ahol egy 57 m2-es téglaépítésű lakás várja új tulajdonosát. Az ingatlan 2005-ben épült, és jó állapotának köszönhetően ideális választás lehet családoknak vagy akár fiatal pároknak is. a három szoba tágas teret biztosít, míg az összkomfortos kialakítás maximális kényelmet nyújt.
A lakás egy zártudvaros társasházban a földszinten helyezkedik el, tartozik hozzá egy 5, 5 m2-es terasz és egy saját autóbeálló közvetlen a lakás mellett melyet az ár tartalmaz!
CSOK Pluszra és Otthon Start hitelre kiváló választás!
A lakás fűtéséről modern cirkó rendszer gondoskodik, emellett a saját split klíma a nyári hőségben kellemes klímát biztosít. a rezsi költségei is kedvezőek, havi 30 000 forint körüli összeggel számolhatunk, míg a közös költség 11 000 forint. Az udvari kilátás nyugalmat és csendet ígér, ideális helyszínt teremtve a pihenéshez.
A társasház minőségi anyagokból épült és mivel szigetelt ezért nagyon alacsony a fűtés költség.
A parkolás a telken belül, nem fedett beállón megoldott, így nem kell a közterületet használni. a délkeleti tájolásnak köszönhetően a lakás világos és napfényes, amely még inkább fokozza a lakás vonzerejét. Az irányár 53 500 000 forint, amelyért egy kényelmes, jól megközelíthető otthonra tehet szert. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, jöjjön el, és nézze meg személyesen! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Hajdúszoboszlói átlagos állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Hajdúszoboszló oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 53500000 Ft és mivel az alapterülete 57 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 938596 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Jenei Ferenc Attila összes hirdetése között.

