Eladó jó állapotú lakás - Királd (47374623)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 21 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Királd
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:58 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Komfortos
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:Van
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Vegyes tüzelésű kazán
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Pegazus Otthon 2023Kft
Pegazus Otthon 2023Kft
+36-(20)-200-2596
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó tégla lakás Királd


(Királd, Borsod-Abaúj-Zemplén megye – 2 szoba, erkély, kétfajta fűtés, felújított műszaki tartalom, Falusi CSOK-ra alkalmas)

Megvételre kínálok egy páratlan adottságokkal rendelkező, 2 szobás, erkélyes, első emeleti lakást Királdon, az Upponyi-hegység északi részének ölelésében. a lakásból minden nap gyönyörködhet a festői, zöld panorámában – ez a hely a nyugalom és a természet közelségét keresők álma!

A vásárlás mellet szóló legfőbb ÉRVEK:
MŰSZAKI biztonság: a lakás főbb rendszereit 2010-ben teljeskörűen felújították, így a legköltségesebb beruházásoktól mentesül.

KÉT típusú fűtés: Gáz-cirkó kazán (rézcsöves, új radiátorokkal) a kényelemért, és kiegészítő vegyestüzelésű kazán a spórolásért és a meghittségért.

KERTKAPCSOLAT: Különálló, saját kertrész tartozik hozzá gyümölcsfákkal és konyhakert kialakításának lehetőségével, valamint melléképülettel – igazi ritkaság egy társasházi lakásnál!

CSOK-KOMPATIBILIS: Alkalmas 2 gyermek után igényelhető Falusi CSOK-ra!

AZ otthon részletes BEMUTATÁSA
Az Ingatlan
Állapot: Az ingatlan jó állapotú, tisztasági festés után azonnal költözhető, így nem kell a felújítás terhével számolnia.

Elrendezés: Világos, 2 külön bejáratú szoba, előszoba, konyha és fürdőszoba.

Burkolatok: a szobák modern laminált padlóval, a konyha és az előszoba melegburkolattal fedett. a fürdőszobában az eredeti, nosztalgikus cementlapok maradtak.

Fény és Kilátás: Az első emeleti erkély tökéletes helyszín a reggeli kávéhoz, miközben az Upponyi-hegység panorámája nyújtja a látványt.

Műszaki Felújítások (2010)
Villanyhálózat: Teljes villanyhálózat csere.

Fűtésrendszer: Új, energiatakarékos gáz-cirkó rendszer kiépítése, rézcsövekkel és új radiátorokkal. Ezen felül a vegyestüzelésű kazán is a rendszerre van kötve – fűtse a legolcsóbb módon!

Nyílászárók: Jó állapotú, fa hőszigetelt üvegezésű ablakok.

Kert és Melléképület – Kertvárosi Életérzés!
A lakáshoz tartozik egy dedikált kerti terület, ahol:

Gyümölcsfák állnak.

Konyhakert kialakítására van lehetőség.

Egy melléképület biztosít tárolóhelyet.

Környezet
Királd békés, természetközeli fekvése garantálja a nyugalmat, miközben a környék nevezetességei (Upponyi-szoros, Lázbérci-víztározó, Damasa-szakadék) könnyen elérhetők, ideális kiindulóponttá téve túrákhoz és kirándulásokhoz. a település a Falusi CSOK révén is vonzó választás lehet a családalapítás előtt állók vagy a vidéki életre vágyók számára.

Ne maradjon le erről a kivételes AJÁNLATRÓL!
Amennyiben egy alacsony fenntartási költségű, műszakilag felújított, gyönyörű panorámás otthont keres, ahol a városi lakás kényelme a kerti élet örömeivel párosul, megtalálta!

További információkért, képekért, esetleges alaprajzért és megtekintési időpontért kérem, keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal