Eladó felújítandó lakás - Kunszentmárton
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kunszentmárton
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:62 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1 + 2 fél
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:5 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Némedi Ágnes
+36-70-311-1164
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárto...
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, barátságos, rendezett lakótelepen egy 62 m2-es, 1+2 félszobás erkélyes lakást, amely egy 20 lakásos társasház 3. emeletén helyezkedik el, nem zárószinten. a lakás tégla falazatú, fűtéséről gázkonvektor, melegvíz ellátásáról villanybojler gondoskodik. a lakás felújítása elkezdődött, nyílászáróinak cseréje hőszigetelt műanyagra folyamatban van. Az ingatlan a település központjától nem messze, parkosított lakótelepen helyezkedik el, bölcsőde, óvoda, általános iskola közvetlen közelében, de középiskola, bolt, vasútállomás is 500 méteren belül megtalálható. a lakáshoz tartozik egy tároló a lakás pincéjében. Parkolási lehetőség közvetlenül az épület előtt van. a lakás kiváló lehet fiatal párok, családok számára de akár befektetésnek is.
Kunszentmárton közel 7150 fő lakosságszámú város Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében, a Kunszentmártoni járás központja. a Hármas-Körös kanyarulata mentén, annak bal partján, Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye déli részén fekszik. Budapesttől 132 km-re, Szegedtől 76 km-re, Szolnoktól és Kecskeméttől 50 km-re, Szarvastól és Szentestől pedig 25 km-re található. a Körös egyik kanyarulatához igazodva épült ki a város. a Tiszazug központja. Mindössze 7 km-re található Cserkeszőlő, a gyógyvizéről ismert fürdő.
A Körös folyó nagyszerű horgászati lehetőségeket rejt, a kunszentmártoni strandon kialakított hajókikötő miatt a település alkalmas a vízi turizmus adta lehetőségek kihasználására, remek hely és nagyszerű választás a vízi sportok szerelmeseinek időtöltésül, úgymint kajak-kenu túrák, sétahajózások, nyári táboroztatások lebonyolítására.
A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvező hitelkonstrukcióival CSOK hitel és CSOK plusz hitel lehetőségével, Babaváró hitel illetve amennyiben az ingatlan és a vevő is alkalmas rá, az Otthon Start hitelprogram igénylésének ügyintézésével áll rendelkezésére, használja ki a lehetőséget, hogy kedvezőbb kamatozású OTP Bank hitelhez juthat, ha az OTP Ingatlanpont kínálatából vásárol. Ingatlant kereső ügyfeleink részére szolgáltatásaink és az ingatlanvásárlással, ingatlan felújítással kapcsolatos hitel ügyintézése ingyenes.
Teljes körű jogi ügyintézés az adásvételnél.
Ha felkeltettem érdeklődését, hívjon!
Amennyiben eladná ingatlanát vagy vásárolna, keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Kunszentmártoni felújítandó 1 egész és 2 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Kunszentmárton oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 19500000 Ft és mivel az alapterülete 62 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 314516 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Némedi Ágnes összes hirdetése között, vagy akár a/az Szolnok Baross utca 24 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

