Eladó jó állapotú lakás - Lábatlan
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Lábatlan
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:34 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:É
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Pap Gergő
+36-(20)-428-9030
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK026850
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Lábatlan
Megvételre kínálok Lábatlanon, a Cementgyári lakótelepen egy 34 m²-es, földszinti, felújított lakást! Az ingatlan azonnal költözhető, ideális választás lehet befektetésnek vagy fiatal pároknak első otthonként. a fűtés új gázkonvektorokkal megoldott. a lakás új nyílászárókkal felszerelt, így a fenntartási költségek is kedvezőek. Elhelyezkedése kiváló: bolt, posta, gyógyszertár és játszótér a lakótelepen belül óvoda pár perc sétára, iskola a közelben buszmegálló a közelben, jó közlekedés Tata és Esztergom irányába a lépcsőház rendezett, parkolás a ház mellett ingyenesen megoldott Csendes, nyugodt környezet, mégis minden könnyen elérhető Egy kis méretű, de annál nagyobb lehetőséget rejtő, szerethető otthon! Saját részre vagy befektetési céllal is kiváló választás! Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Lábatlani jó állapotú 1 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Lábatlan oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 27500000 Ft és mivel az alapterülete 34 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 808824 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pap Gergő összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Dorog összes hirdetése között is.

