Eladó jó állapotú lakás - Sátoraljaújhely (14399687)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 2 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Sátoraljaújhely
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:49 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Kulcsár Renáta
Kulcsár Renáta
+36-(70)-417-3560
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Sátoraljaújhelyen,2 szobás ,gázfűtéses lakás eladó!


Sátoraljaújhelyena  Bercsényi lakótelepen kínálok eladásra egy harmadik emeleti, kétszobás, kiváló állapotú, kelet-nyugati fekvésű lakást.

Az ingatlan gáz-cirkó fűtésrendszerrel rendelkezik, amely a melegvizet is biztosítja, valamint minden helyiségben nagy méretű radiátorok gondoskodnak a kellemes hőérzetről, a fűtésrendszer esztétikusan  be van süllyesztve a falba. 

Bejáratnál több ponton záródó, biztonsági ajtó került beépítésre, ablakok is műanyagból készültek, redőnnyel, reluxával és szunyoghálóval ellátva.

A tágas, étkezős konyha kényelmes és praktikusan berendezett, folyósó részen beépített szekrények nyújtják a pakolási lehetőséget.

A lakáshoz erkély is tartozik, amely kellemes pihenőhelyet biztosít és csodás látványt a városra és a környező hegyekre.

Az épület előtt kényelmes parkolási lehetőség található, továbbá saját tárolóhelyiség is tartozik a lakáshoz.

Az ingatlan azonnal költözhető, rendezett, tiszta lépcsőházban helyezkedik el, jó elhelyezkedésű, csendes környezetben. a vételárba a teljes bútorzat beletartozik!

Hívjon mert megtalálta az otthonát! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Sátoraljaújhelyi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Sátoraljaújhely oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 24400000 Ft és mivel az alapterülete 49 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 497959 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kulcsár Renáta összes hirdetése között.

 
 

Neked ajánljuk, hogy könnyebben rátalálj a keresett ingatlanra

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal